Windows 10 Pro OEM key tekrar kullanılabilir mi?

kehyp

Decapat
Daha fazla  
Hazır sistem aldım, sistemde Windows 11'in 1 aylık ücretsiz sürümü var. USB ile format atıp Windows 10 Pro'ya geri döneceğim. 30 TL'ye alacağım ürün anahtarını gireceğim alacağım ürün anahtarı Windows 10 Pro güncellemeleri alır mı ve format attıktan sonra tekrar kullanabilir miyim? İlerleyen zamanlarda tekrar Windows 11'e yükseltebilir miyim?

Uzun zaman önce win10 pro için key almıştım. Format attım, Win11'e geçtim herhangi bir sıkıntı yaşamadım aldığım key halen geçerli. Güncelleme almaya devam edersin ayrıca win11'e geçerken sıkıntı yaşamıyorsun yani, kullanabilirsin.

Düzenleme: Yükseltme yapacağın zaman win11'de pro sürümünü seçmelisin.

Hazır sistem aldım, sistemde Windows 11'in 1 aylık ücretsiz sürümü var. USB ile format atıp Windows 10 Pro'ya geri döneceğim. 30 TL'ye alacağım ürün anahtarını gireceğim alacağım ürün anahtarı Windows 10 Pro güncellemeleri alır mı ve format attıktan sonra tekrar kullanabilir miyim? İlerleyen zamanlarda tekrar Windows 11'e yükseltebilir miyim?

Evet, OEM olduğu için kaybolmaz format atsanız gene etkinleşir. Windows 11 geçseniz gene etkinleşir hiçbir şekilde sıkıntı olmaz. Olması gereken bu.

Evet, OEM olduğu için kaybolmaz format atsanız gene etkinleşir. Windows 11 geçseniz gene etkinleşir hiçbir şekilde sıkıntı olmaz. Olması gereken bu.

Satıcıya sorduğumda Windows 11'e yükseltilmez diyor.

İstediğiniz kadar format atın mevcut anakartinizda sürekli otomatik etkinlesecek.

Uzun zaman önce Windows 10 Pro için key almıştım. Format attım, Windows 11'e geçtim herhangi bir sıkıntı yaşamadım aldığım key halen geçerli. Güncelleme almaya devam edersin ayrıca Windows 11'e geçerken sıkıntı yaşamıyorsun yani, kullanabilirsin.

Düzenleme: Yükseltme yapacağın zaman Windows 11'de Pro sürümünü seçmelisin.

Yukseltilmesi gerekir. Windows 10 lisanslari Windows 11 ile gene calisir eger Windows 10 lisans anahtari ornegin Home ise Windows 11 surumu Home ise tabii ki. Orijinal bir lisans ile durum boyledir. Ucuz lisanslar icin bile gecerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı