Windows 10 Nihai sürüme Windows 11 güncellemesi geldi!

SunSet

Megapat
Bugün görev çubuğun simgelerin yanında Windows 10 güncelleme simgesi geldi ve üzerinde fare tutunca "Bu bilgisayar Windows 11 yüklemeye hazır" şeklinde yazı vardı, güncelleme simgesine çift tıklayınca beni Windows 10 güncelleme sayfasına atıp ve alttaki paylaştığım resimdeki yazı geldi, ben de "Şimdilik Windows 10'da kalın" dedim. Zaten temiz kurulumda Windows 11 denemiştim yaşadığım buglardan dolayı Windows 10'a tekrar temiz kurulum ile geçmiştim.

Yaşadığım sorunları hakkında konu açmıştım.

1635339213694.png

1635339813107.png

Son düzenleme:
Windows 10'a gelen son güncelleme ile artık Windows 11 için ayrıyeten uyumluluk denetleme aracı indirmiyor, direk bu güncelleştirmenin içine ekli halde geliyor. Bu yüzden size öyle bir uyarı geliyor.

Bilgisayarım Windows 11 çalıştırabilse düşünmeden geçeceğim. Şu tasarım hoşuma gitti baya.

Bilgisayarım Windows 11 çalıştırabilse düşünmeden geçeceğim. Şu tasarım hoşuma gitti baya.
Benim çalıştırdı da ne oldu? Bug çok sık yaşıyordum, Her gün bilgisayarı açtığımda bugün hangi bug karşıma çıkacak psikolojisindeydim. Windows 10'a geçince sanki Windows 7 kurmuşum gibi stabil, gerçek ms sürede tepki verip açılıyor, animasyonlar seri oh ne dünya var dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı