Windows 10 Norton 360'ı Çalıştırmıyor

AKINCILAR

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar 8.1 güncelleme sonrası lisanslı Norton 360 antivirüs uygulamam desteklemediği için çalıştıramıyor. Norton destek sitesinde windows 10 uyumlu diyor birde enteresan olay :) 2 farklı bilgisayarımda da aynı sorunu yaşıyorum.

1- Bu sorunu yaşayan varmı, çalıştırabilen varsa bunun için ne yapmalıyız?
2- Windows 10 destekli başka hangi antivirüs yazılımları var?

Geçici olarak trial Eset NOD32 kurdum ama alıştım ben genellikle norton 360 ve kaspersky kullanmaya.

Norton 360 zaten çoktandır geliştirimi durdurulmuştu. En İyi Antivirüs - Güvenlik Duvarı - Norton 360™ | Norton Türkiye

Norton Security With Backup - Virüs Koruması | Norton Adı altında 360'ın yerine geçen ürünüdür. Yükseltme ile geçiliyorsa bu ürünü http://buy-download.norton.com/downloads/2015/22.5/NSBU/TK/NSBU-TW-22.5.0-TK.exe indirip geçin. Şayet yine uyum sorunu yaşarsanız Broncos Defense Stop of the Game Presented by Webroot 6 aylık Webroot kullanabilirsiniz. Windows 10 ile uyumludur.

Bugün baktım güncelleme uyarısı verdi güncelledim ve sorun düzeldi. Şimdi çalışıyor. Norton 360 yazıyor başlıkta çalışsında ismi çok fazla önemli değil :) Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı