Windows 10 Ntoskrnl.exe Mavi Ekran Problemi

ibrahimtznk90

Kilopat
Daha fazla  
321321.rar Sürücüler güncel BIOS,Windows,GPU,Memtest86+'dan kontrol ettim sorun çıkmadı.
Sistemim:
Ekran Kartı:GTX 1060 6GB (1 Ay önce aldım)
İşlemci: İntel Core i5 7500
Anakart: Gigabyte B250M D2-V(6 Ay önce aldım)
Ram: HyperX Fury 8 GB 2400 MHz
SSD:WD BLUE 500 GB Sata
PSU: Corsair VS650 80 PLUS(1 Hafta önce aldım)
Sorun oyunlarda oluyor sadece oyuna giriyorum 2-3 dakika sonra mavi ekran verip kendini kapatıyor. @claus

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır yapmadım sıfır ayarları şuan. Furmark ile GPU Stress test yaparken (1920x1080)ayarlarda 5.nci dakika'da mavi ekran verdi ve sürekli ben elimle kapatana kadar durmadan kapatıp açtı bilgisayarı.

Bu bilgisayarın bütün parçalarını Vatan Computer'den aldım. Oraya kasayla birlikte götürsem bakarlar mı? Yoksa başka bir bilgisayar tamiri firmasına mı götürmem gerek ?
Ama şöyle bir şey var Cuma ve Cumartesi günleri oyunları sorunsuz bir şekilde oynadım. Pazar sabahı bilgisayarı açtım oyuna girince kapandı .Benim aklımdaki sorun 2 gün boyunca olmayan sorun bir anda neden tekrarladı ?Bundan öncede aynı sorun vardı o yüzden girmiyordum. Cuma günü bi deneyim dedim belki bi sorun olmaz girdim normaldi. Bu sorun yaklaşık 2 aydır var arada bir kapanmıyor oyunlarda. Bilgisayar nazlanıyor mu acaba ? @claus

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı