Windows 10 Nvidia denetim masası çalışmayı durdurdu sorunu

Spunk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi, Nvidia denetim masasını açtığımda, çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Bir çözümü varsa ve anlatırsanız, şimdiden teşekkür ederim.

N4WXba.jpg

Başlıkta belirttiğim gibi, Nvidia denetim masasını açtığımda, çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Bir çözümü varsa ve anlatırsanız, şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 93857
Aynısı Banada Oluyo

Eki Görüntüle 93857
kardeş ben buldum şimdi nvidianın sayfasına gir ordan ekran kartını seç ama Windows 7 olarak ayarla yapamasan Skype:canga210 ekle yardımcı olurum

Arkadaşlar bugün Nvidia'nın 355.60 sürücüsü çıktı, onuda kurdum sorun yine aynı. Windows'u temiz kurulum ile kurduğum halde bu sorunla karşılaşıyorum, nasıl çözebileceğimi bilen arkadaşlar varsa lütfen söylesin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı