Windows 10 Nvidia Kernel Mode Driver 355.82 Hatası

Radaloa

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Tıp Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. Az önce Spotify ve Tivibu gibi basit uygulamaları açarken; "Nvidia Kernel Mode Driver 355.82 Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" hatasını alıyorum. Gerçekten sinirlerim bozuldu. Windows 8.1'e geri dönmeyi düşünüyorum.

Spotify ve Tivibu'da mı oluyor sadece bu? Ayrıca ikisi de güncel mi? DDU ile sürücüyü kaldırıp, tekrar kurar mısın? Ekran kartınız nedir?

Spotify ve Tivibu'da mı oluyor sadece bu? Ayrıca ikisi de güncel mi? DDU ile sürücüyü kaldırıp, tekrar kurar mısın? Ekran kartınız nedir?
GTX850M kullanıyorum. Ayrıca bundan önceki sürücü sürümünde de aynı hatayı alıyordum. Bazen durduk yere, sistem boştayken hata alıyorum.

Ayrıca şuan ekranda sürekli yanıp sönüyor bu uyarı. Deli olacam.

Ekran Görüntüsü (15).png

Güç seçeneklerine girin ve yüksek performansa ayarlayın. Windows'un tüm güncelleştirmelerini yapın. BIOS güncel değilse güncelleyin. BIOS'u default'a almayı da deneyebilirsiniz. Tüm driverlarınızın güncel olduğundan emin olun. Çipset vs. Kartta O.C varsa sıfırlayın.

Güç seçeneklerine girin ve yüksek performansa ayarlayın. Windows'un tüm güncelleştirmelerini yapın. BIOS güncel değilse güncelleyin. BIOS'u default'a almayı da deneyebilirsiniz. Tüm driverlarınızın güncel olduğundan emin olun. Çipset vs. Kartta O.C varsa sıfırlayın.
BIOS güncel. Tüm sürücüleri güncelledim. Sürücüyü kaldırıp kurdum. Notebook olduğu için O.C yok. Windows'un tüm güncellemelerini yaptım. Ama yine hüsran. :(

Merhaba arkadaşlar. Az önce Spotify ve Tivibu gibi basit uygulamaları açarken; "Nvidia Kernel Mode Driver 355.82 Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" hatasını alıyorum. Gerçekten sinirlerim bozuldu. Windows 8.1'e geri dönmeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar bende tam format atmak için bilgilerimi yedeklerken çözümü buldum. Bilgisayarınızda C: diskine girin orada Nvidia klasörüne tıklayın. Displaydriver ile karşılaşacaksınız, o klasöre de tıklayınca içinde 335.82 ve 335.62 driverları var. Sizde hangi kodla hata veriyorsa o driveri tekrar kurun, Ben yaptım 1 hafta daha hata almadım, sonra tekrar geldi. Tekrar kurdum daha hiç hata vermiyor. Umarım bilgi yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı