Windows 10 OEM key önerisi

Bende oradan aldım sıkıntı yok.

Arkadaşım Windows 7 kasası vardı üstünde sticker vardı, kahretsin onu çalıp onun bilgisayarıyla beraber tüm sülaleme o keyle format atmıştım. Varsa eski kasanız Windows 7 keyleri oluyor haberiniz olsun onlarda zaten Windows 7 keyleridir büyük ihtimal.

peki farkı nedir neden onu öneriyorsunuz?
sonuçta ikiside bilgisayarı çalıştırmıyor mu değer mi?
Eski sistemlerden gelen, nereden (ç)alındığı belli olmayan keyleri kullanmaktansa orijinal keye para vermeyi tercih ederim. Sadece öneri, karar sizin. 10 liralık key alıp "Sorun çıkmadı." diyen de var, "Bilgisayarıma yapıştı, kaldıramıyorum." diyen de. Adam 50 bin liraya sistem toplamış, 10 liralık key peşinde koşunca başına bela almıştı. Konuyu kaybettim şu an bulamam ama var böyle olaylar da. Ben de yıllardır korsan keyler ve KMSpico peşinde koşmaktan bıktığım için tertemiz Windows ile kafam rahat takılıyorum.

Arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum, sizin öneriniz nedir?
Microsoft Activation Scripts ile 2038 yilina kadar (kendi bilgisayarini kullanarak) ya da KMS ile sonsuza kadar aktiflestirebilirsin. gerek yok bunlara.

Eski sistemlerden gelen, nereden (ç)alındığı belli olmayan keyleri kullanmaktansa orijinal keye para vermeyi tercih ederim. Sadece öneri, karar sizin. 10 liralık key alıp "Sorun çıkmadı." diyen de var, "Bilgisayarıma yapıştı, kaldıramıyorum." diyen de. Adam 50 bin liraya sistem toplamış, 10 liralık key peşinde koşunca başına bela almıştı. Konuyu kaybettim şu an bulamam ama var böyle olaylar da. Ben de yıllardır korsan keyler ve KMSpico peşinde koşmaktan bıktığım için tertemiz Windows ile kafam rahat takılıyorum.
Kanka dalga geciyorsundur umarim.

Microsoft Activation Scripts ile 2038 yilina kadar (kendi bilgisayarini kullanarak) ya da KMS ile sonsuza kadar aktiflestirebilirsin. gerek yok bunlara.

Kanka dalga geciyorsundur umarim.
KMS öneren adamın bana dalga mı geçiyorsun deme hakkı olduğunu sanmıyorum.

KMS öneren adamın bana dalga mı geçiyorsun deme hakkı olduğunu sanmıyorum.
KMS`in ne demek oldugunu bile bilmiyorsun. KMSPico ile KMS ayni seyler degil.

hele ki sadece KMS ile degil HWID ile de aktiflestirebiliyor. HWID ile kendi bilgisayarini kullaniyorsun.

@DNA Evet, cevap bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı