Windows 10 Olay Görüntüleyicisinde "APPID" Hataları

torcak1

Hectopat
Daha fazla  
Bugün ekran kartımdaki soruna çözüm ararken, biraz olay görüntüleyicisini kurcaladım ve karışıma görseldeki gibi onlarca hata çıktı. 2 gün önce format attım ve neredeyse hiçbir şey indirmedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
ry.png
fsa.png

Anladığım kadarıyla yaptığın oynamalar sonucu bu hatalar ortaya çıkmış. Bence olay görüntüleyicisinde yaptığın izin ayarları bu hataları ortaya çıkardı eğer ayarları sıfırlamak gibi bir seçeneğin var ise yapmanı ve ekran kartında oluşan sorunu burda araştırmanı veya konu açmanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla yaptığın oynamalar sonucu bu hatalar ortaya çıkmış. Bence olay görüntüleyicisinde yaptığın izin ayarları bu hataları ortaya çıkardı eğer ayarları sıfırlamak gibi bir seçeneğin var ise yapmanı ve ekran kartında oluşan sorunu burda araştırmanı veya konu açmanı tavsiye ederim.
Olay görüntüleyicisinde hiç ayar yapmadım, sadece baktım biraz. Format attığım gün de vardı APPID hataları, o yüzden yaptığım herhangi bir ayar yüzünden olduğunu sanmıyorum. Ekran kartımdaki sorun ile ilgili konu açmıştım zaten ama kimse yardımcı olamadı maalesef :cry: "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu." hatası

Olay görüntüleyicisinde hiç ayar yapmadım, sadece baktım biraz. Format attığım gün de vardı APPID hataları, o yüzden yaptığım herhangi bir ayar yüzünden olduğunu sanmıyorum. Ekran kartımdaki sorun ile ilgili konu açmıştım zaten ama kimse yardımcı olamadı maalesef :cry:"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu." hatası
Kardeşim bence en iyisi sen bu bilgisayarı satıcının *YETKİLİ BAYİ*sine götür veya bir bilgisayarcıya götür yoksa bu hatanın çözümü olmuyacak gibi.

Sorun hala devam ediyor. Regedit üzerinden kendi kullanıcı hesabımı izin verilenler arasına eklemeye çalıştığımda "xxx üzerindeki yetki değişiklikleri kaydedilemiyor erişim engellendi" hatası alıyorum. Bilgisayarda tek kullanıcı var o da yönetici olarak gözüküyor. Format atmış olmasam virüs derdim ama bilgisayar tertemiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı