Çözüldü Windows 10 olay görüntüleyicisinde kernel-general hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Talha Cepci

Hectopat
Ekran kartı
GTX 1660 Super
İşlemci
i5 9400f
Olay görüntüleyicisinde hep aynı türden hatalar var. Bunların farklı dosyaları. Bu neden olabilir?

Kod:
\C:\Users\TalHa\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat kovanındaki erişim geçmişi temizlenerek 2649 anahtar güncelleştirildi ve 119 değiştirilmiş sayfa oluşturuldu. Bir başkasıda \??\C:\Users\TalHa\AppData\Local\Packages\windows.printdialog_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat kovanındaki erişim geçmişi temizlenerek 2 anahtar güncelleştirildi ve 1 değiştirilmiş sayfa oluşturuldu.

Genelde böyle hatalar var. C diskinin başında /?/c:/ olması beni tedirgin etti.

Son düzenleme:
Çözüm
Olay görüntüleyicisinde hep aynı türden hatalar var. Bunların farklı dosyaları. Bu neden olabilir?

Kod:
\C:\Users\TalHa\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat kovanındaki erişim geçmişi temizlenerek 2649 anahtar güncelleştirildi ve 119 değiştirilmiş sayfa oluşturuldu. Bir başkasıda \??\C:\Users\TalHa\AppData\Local\Packages\windows.printdialog_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat kovanındaki erişim geçmişi temizlenerek 2 anahtar güncelleştirildi ve 1 değiştirilmiş sayfa oluşturuldu.

Çünkü "C" Diskine Windows kurulu olduğu ve Bu tür hatalar da Windows'da olduğu için görmeniz normal.
Ne bekliyordunuz anlamadım?

Kod:

Çünkü "C" Diskine Windows kurulu olduğu ve Bu tür hatalar da Windows'da olduğu için görmeniz normal.

Çözüm
Çünkü "C" diskine Windows kurulu olduğu ve bu tür hatalar da Windows'da olduğu için görmeniz normal.

Hocam ben hataları anlamadığım için ne olur nolmaz attım belki başka bir şeydir diye ve C diskinin önünde? Olduğu için şüphelendim geçen bir arkadaş? Olursa virüs vardır gibi bir şey demişti.

Bir şey çıkmadı o yüzden ne olur nolmaz diye önemli bir hatadır sorayım dedim.

İçiniz rahat olsun, sıkıntı olmaz. Bu hata değil bir ayar değişikliğini belirtiyor.
settings.dat kovanındaki erişim geçmişi temizlenerek 2649 anahtar güncelleştirildi ve 119 değiştirilmiş sayfa oluşturuldu

İçiniz rahat olsun, sıkıntı olmaz. Bu hata değil bir ayar değişikliğini belirtiyor.
settings.dat kovanındaki erişim geçmişi temizlenerek 2649 anahtar güncelleştirildi ve 119 değiştirilmiş sayfa oluşturuldu

Yani bu ayar değişikliğide kötü bir şey değil değil mi çünkü ben Windows ile alakalı bir ayar değiştirmedim biraz paranoyağımda.

Merhaba, son birkaç haftadır oyun oynadğım esnada hoparlörden cızırtı gelmekte ve bilgisayar donmaktadır. Bu nedenle Power tuşuna basıp bilgisayarı kapatmaktayım. Olay görüntüleyicisinde sistem bölümünde kernel-general yazmakta olup olay görüntüleyicisi (yerel) kısmında önemli seçeneğinin alt kısmında ise Kernel Power hatası almaktayım. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? Teşekkür ederim.

1704446906387.png

1704446881317.png

Yeni konular

Geri
Yukarı