Rehber Windows 10 Optimizasyonu

Çok teşekkürler

Olmuyor diyenler haklı çünkü bundan 2 gün önce makaleyi yazarken hata yapmıştım ama sonra düzelttim, şu an hiç bir sıkıntı yok.
Elinize sağlık hocam, güzel bir rehber olmuş.
Çok teşekkürler.
Sizi buraya yönlendiren bendim.

Hocam bu işlemleri ve Windows Update Blocker'ı yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmaya tıkladım ve "Windows hazırlanıyor, bilgisayarınızı kapatmayın" yazısında bekliyor. Neden olabilir?

Hocam bu işlemleri ve Windows Update Blocker'ı yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmaya tıkladım ve "Windows hazırlanıyor, bilgisayarınızı kapatmayın" yazısında bekliyor. Neden olabilir?
Bilgisayarın güncelleme yapıyor, bitmesini bekle, her zamanki Windows Update işte ama otomatik güncellemeyi kapattıysan bir daha böyle bir problemin olmayacak.
Bu işlemler ile bir alakası yok yani.

Öyle leş sistem ki zibilyon tane rehber var, ben bile yaptım. Hızlandırmak için şekilden şekle giriyoruz. Sonra W10 çöp deyince gençler kızıyor.

Öyle leş sistem ki zibilyon tane rehber var, ben bile yaptım. Hızlandırmak için şekilden şekle giriyoruz. Sonra W10 çöp deyince gençler kızıyor.
Aynen ben de Windows 10'u seven birisi değilim ama kullanmak zorunda olduğum zaman kendi custom iso'mu oluşturuyorum ve gereksiz her şeyi atıyorum, belki bir gün MSMG Toolkit ile nasıl custom iso yapılacağının rehberini atarım.
Bu rehber zaten pek deneyimli olmayan kullanıcılar için basit ve kolay, belki bir gün bu rehberi daha da gelişiririm.

Sarı ışık modu için kullanıyorum ben de eski bilgisayarda. F.lux'den daha iyi geldi bana ondan.

Hocam merhaba tekrardan, şöyle bir durum var;

Telemetriyi vesaire kapadığım için "İsteğe bağlı tanılama verilerini" açamıyorum. Windows 11'e yükseltme yapmak için insider programına da katılamıyorum haliyle. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem geri yükleme yapın, debloat aracı zaten işleme başlamadan önce geri yükleme noktası alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…