Çözüldü Windows 11 Insider için tanılama verilerini açamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar merhaba,

Windows 11 Insider sürümüne yükseltme yapacağım ama tanılama ve geri bildirim ayarlarını aktif hale getiremiyorum. Web site üzerinden programa katıldım ancak değişen bir şey olmadı.

Hesabım kurumsal değil kişisel ve Online olarak key etkinleştirme yapıldı. Daha öncesinde manuel olarak birkaç ayarı kurcalamış olabilirim. PowerShell'den girilen bir program vasıtasıyla Cortana'yı vesaire kapatmıştım. Yine bu forumda gördüğüm Windows 10 optimizasyonları ile alakalı bir konuydu sanırım.

Not: Konuyu buldum.

101.PNG

Dosya Ekleri

• 102.PNG
    102.PNG
    15,2 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Winaero Tweaker programını indirip kurun ve aşağıdaki ayarın tikini kaldırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Eğer tikli değil ise tik atıp tikini tekrar kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Programın indirme bağlantısı: https://winaero.com/downloads/winaerotweaker.zip

Eki Görüntüle 1088245
Hocam çok teşekkür ederim sorun çözüldü, bu kısımda geliştirici(developer) kanalını seçmek gerekiyor sanırım Windows 11 için.

Son düzenleme:
Hocam merhaba, Insider beta kanalındayım fakat herhangi bir Windows 11 yüklemeyle alakalı güncelleme gelmedi. Bende mi hata var?

Geri
Yukarı