Windows 10 orijinal mi?

SARAÇLI

Hectopat
Yer
Balıkesir
Bundan bir hafta önce yeni bilgisayar topladım parçaları kendim aldım ve bilgisayarcıya toplattım adam bilgisayarıma Windows 10 Pro kurmuş sanırım crackli, bilgisayarımı eve götürdüm ve kendim bilgisayarımı sıfırladım. Bulut ile Windows 10 yükle dedim ve eski verilerin hepsini silme seçeneğine bastım Windows kuruldu ve hiçbir Key sormadı. Windows ayarlarına girdim ürün etkinleştirilmiş kendi yöntemlerimle KMSpico aradım ama bulamadım. slmgr/xpr ile CMD aradığımda Windows makine kalıcı olarak etkinleştirildi yazısı çıkıyor, sizce orijinal mi?

Bundan bir hafta önce yeni bilgisayar topladım parçaları kendim aldım ve bilgisayarcıya toplattım adam bilgisayarıma Windows 10 Pro kurmuş sanırım crackli, bilgisayarımı eve götürdüm ve kendim bilgisayarımı sıfırladım. Bulut ile Windows 10 yükle dedim ve eski verilerin hepsini silme seçeneğine bastım Windows kuruldu ve hiçbir Key sormadı. Windows ayarlarına girdim ürün etkinleştirilmiş kendi yöntemlerimle KMSpico aradım ama bulamadım. slmgr/xpr ile CMD aradığımda Windows makine kalıcı olarak etkinleştirildi yazısı çıkıyor, sizce orijinal mi?

Muhtemelen orijinal değildir. O zaman ben de bir tamirciye götüreyim ve abi bana beleş ve orijinal Windows 10 kur desem saçma olmaz mı? Olur ondan sahte olabilir.

Muhtemelen orijinal değil. Güvenmiyorsan başkalarına sana önerim şudur:
Windows'un kendi sitesinde deneme sürümü olarak bulunan ve USB belleğe kurduğun zaman (USB bellekten Windows'u silmediğin veya USB belleği kaybetmediğin sürece) istediğin bilgisayara format atabilir, kendi Windows'unu kurabilirsin.

Yorumlarınız için teşekkürler Windows'u bulut ile indirdim ve öncekileri sildiğim için temiz kurulum oldu sandım slmgr/xpr ile aradığımda ürün etkinleştirilmiş görünce acaba orijinal Key mi diye merak ettim bilgisayarcı tanıdığım bu arada USB bellek ile format atıp OEM Windows Key alırım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı