Windows 10 Otomatik onarım hatası

Sharic

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarımı kapattığım zaman açarken otomatik onarım hatası alıyorum. Bundan önce de 0xc0000001 hatası alıyordum. Bilgisayarıma format attım ama sorun çözülmedi. Bilgisayar otomatik onarım hatası verdiği zaman başarısız oluyor, daha sonra Windows 10'a devam et diyorum. Bu işlemi 4-5 kez yaptıktan sonra bilgisayar açılıyor ama açıldığı zaman da hemen açılmıyor. Uyku moduna giriyor, fareye falan tıklayınca açılıyor.
Anakart, işlemci ve RAM'imi değiştirmiştim. Parçaları değiştirdikten sonra bu tür hatalar almaya başladım. Aldığım ürünler sıfırdı. Acaba aldığım ürünler mi arızalı yoksa yazılımsal bir sorun mu var?

Ya Boot'da bir sıkıntı var ya da RAM veya RAM'lerinde bir sıkıntı var gibi. Elinde Windows USB'si varsa (196) How to Fix Error Code 0xc0000001 in Windows 10/8/7 - BEST FIX! 2020 - YouTube bunu bir dene bakalım.
0xc0000001 hatasını format attığımdan beri almadım. Sürekli otomatik onarım hatası veriyor ama bilgisayarda açılıyor. ama bu işlem 1 saat falan sürüyor. Ramlerde bir sıkıntı olabilirmi? 16 gb ramim var 2 slot ta çalışır gözüküyor.
Format at düzelir.
Düzelmedi 😁

Geri
Yukarı