Windows 10 otomatik onarım olmadı

flawles

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, dün laptopta takılırken birden "bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatasını aldım" ki bu çokça oluyordu ve yeniden başlatılıp bilgisayarı kullanmaya devam ediyordum. Fakat bu sefer otomatik onarım dedi ve olmadı ardından internetten araştırdım oradaki sorun giderme yollarını denedim olmadı en son yöntem sıfırlamaydı. Bu sefer de şifre istedi ve şifreyi adım gibi eminim ki doğru giriyorum hatta sonrasında sıfırladım şifreyi yine de kabul etmiyor. Bilgilerimi kurtaramıyorum şu an tek yapabildiğim şey hiçbir dosyamı kurtaramadan bilgisayarı sıfırlamak. Yapabileceğim başka bir şey varsa lütfen yazın. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, dün laptopta takılırken birden "bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatasını aldım" ki bu çokça oluyordu ve yeniden başlatılıp bilgisayarı kullanmaya devam ediyordum. Fakat bu sefer otomatik onarım dedi ve olmadı ardından internetten araştırdım oradaki sorun giderme yollarını denedim olmadı en son yöntem sıfırlamaydı. Bu sefer de şifre istedi ve şifreyi adım gibi eminim ki doğru giriyorum hatta sonrasında sıfırladım şifreyi yine de kabul etmiyor. Bilgilerimi kurtaramıyorum şu an tek yapabildiğim şey hiçbir dosyamı kurtaramadan bilgisayarı sıfırlamak. Yapabileceğim başka bir şey varsa lütfen yazın. Şimdiden teşekkür ederim.

USB ile format atmayı tercih edebilirsiniz. Bende format sonrası Windows.old adında bir klasör oluşuyor. Windows.old klasörünün içinde eski bilgilerinizi bulabilirsiniz. Tabii bilgiler çok önemliyse bu yolu denemeyebilirsiniz. İyi günler.

Hocam flash belleğe Windows 10 yazdırıp dosya onarım yapın bu hatada bilgisayar 1 kere açılıyor. Dosyalarınızı yedekleyin temiz format atın aldığınız hata srttrail.txt

Evet aldığım hata buydu teşekkür ederim hemen deneyeceğim fakat bilgisayar 1 kere açılıyor derken neyi kastettiniz tek hakkım falan mı var 😃

Evet aldığım hata buydu teşekkür ederim hemen deneyeceğim fakat bilgisayar 1 kere açılıyor derken neyi kastettiniz tek hakkım falan mı var 😃

Hocam dosya onarım yaptıktan sonra bilgisayar kapanırken başa döner. O sırada her şeyi yedekleyin sonra temiz format atın.
Aynı hatayı aldığım için diyorum hocam lanet bir hata.

Hocam dosya onarım yaptıktan sonra bilgisayar kapanırken başa döner. O sırada her şeyi yedekleyin sonra temiz format atın.
Aynı hatayı aldığım için diyorum hocam lanet bir hata.
Şimdi flashı oluşturdum,bıostan çıktım ve format kısmına geldim . Burda shift+f10 yapıp cmd açtım ve diskpart>list vol yaptım windowsun kurulu olduğu diski buldum taktığım flashın diski gözüküyor fakat resimlerin olduğu diski bulamıyorum yani kurtarcağın şeylerin olduğu diski bulamıyorum . Volume 0 dan 3 e kadar 4 tane gözüküyor 2 si dediğim diskler diğer ikisi düşük mb lı ve infosu hidden . Videoda volume 0 dan 4 e 5 adet gözüküyor ve kurtaracağı resimler olsun dosyalar olsun ayrı diskte gözüküyor bilmem anlatabildim mi sorunumu?

Hocam direk disk onarma yapın dosyaları alıp format atın. Daha kolay olur bence.

Hallettim reis sana ve yazıpta cevap vermediğim herkese çok teşekkür ederim vaktinizi ayırdınız bana gerçekten sıkıntılı bir hata. CMD'den masaüstünü bulup oradan kopyaladım taşınabilir harddiskime şimdi format atacağım. Tekrar teşeklürler.

Geri
Yukarı