Çözüldü Windows 10 oturum açılırken siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Volunteer2000

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core I7-9750H | Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1050M 3G (2019) | Anakart: Monster Abra A5 v15.4 | RAM: Adata 16 GB DDR4 2666 MHz 8x2 | İşlemci Soğutucu: - | Kasa: Laptop | SSD Depolama: (250GB Windows Kurulu) Toshiba RC-500 | Güç Kaynağı: Batarya | Monitör: 1920x1080 60hz FHD IPS
Arkadaşlar, bilgisayarımda oturumu açınca arada sırada siyah ekranda kalıyor ve sadece imleç var ekranda. Explorer.exe durdurdum yine çalıştırdım ama düzelmiyor.

Sistemim:
  • Intel Core i7 9.nesil
  • NVIDIA GeForce 1050 3 GB.
  • C: SSD 250 GB D: HDD 1 TB.
  • Windows 10 21h1.
  • 16 GB DDR4 RAM.
  • 1920 X 1080.
  • Monster Abra v15.4

Çözüm
Biraz daha yorum gelsin eğer sorun devam ederse sadece dosyalarımı saklayarak format atarım. Dosyalarımı saklayarak formatlasam düzelir mi?

Denedim olmuyor.😔
Eğer devam ederse dediğiniz gibi dosyalarınızı saklayarak format atabilirsiniz. Sıkıntı çıkmaz.
Hocam disklerinizde veya Windows dosyalarınızda bir sıkıntı olabilir. Formatla geçeceğini düşünüyorum.

Biraz daha yorum gelsin eğer sorun devam ederse sadece dosyalarımı saklayarak format atarım. Dosyalarımı saklayarak formatlasam düzelir mi?
CTRL+alt+delete>oturumdan çık sonra tekrar girin.

Denedim olmuyor.😔

Yeni konular

Geri
Yukarı