Windows 10 açılırken siyah ekranda kalıyor

ibrahim bey

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Windows açılırken logoyu geçiyor sonra siyah ekranda kalıyor uykuya alıp çıkardığımda ekran geliyor nasıl düzeltirim?

Sistemim.
Casper A15-HE notebook.
i7 2630QM.
GT520M.
8 GB tek kanal RAM.
240GB SSD.
300GB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı bende de oldu. Bilgisayar tamirine götürdüğümde SSD bozuk çıktı. Değiştirdiler düzeldi. İstersen bir kontrol ettir.

Aynısı bende de oldu. Bilgisayar tamirine götürdüğümde SSD bozuk çıktı. Değiştirdiler düzeldi. İstersen bir kontrol ettir.

HDD'de de aynı sorunu yaşiyordum ondan olacağini düşünmüyorum.
%75 ihtimalle HDD veya SSD. %25 ihtimalle ekran kartından. Bunları bir kontrol ettir.

Ekran kartını bilemiyorum ama SSD'de sorun yok.

Bu bilgisayar-sağ tık-yönet-aygıt yöneticisi-görüntü bağdaştırıcıları burada muhtemelen 2 tane aygıt gözükecek 2sinden birini kaldırıp(ya da devre dışı bırakıp) tekrar dener misiniz?

Bu bilgisayar-sağ tık-yönet-aygıt yöneticisi-görüntü bağdaştırıcıları burada muhtemelen 2 tane aygıt gözükecek 2sinden birini kaldırıp(ya da devre dışı bırakıp) tekrar dener misiniz?

HD grafik 3000'i devre dışı bırakınca düzgün açıldı ama Windows çok hantallaştı ve çözünürlük düştü. GT520M'i devre dışı bırakınca yine sorunu yaşadim Windows hantallaşmadı. Ne yapayım bu durumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı