Windows 10 Oyun Modu İşe Yarıyor mu?

R

Redburne

Ziyaretçi
Creators Update ile gelen oyun modu gerçekten performansı arttırıyor mu? Arttırıyorsa ne derece arttırıyor? Aranızda deneyenleriniz oldu mu?

Bu güncelleme sorunlu imzamda yazdığım sistemle Cs go da ultra 4k 290-350 FPS alırken aynı ayarlarda güncellemeden sonra 70-80 FPS ye düştü. O yüzden bu tür sorunları düzelterek güncellemeyi daha iyi hale getirebilirler. Güncellemeyi yapmayın 1603 sürümünde kalsın. Oyun modu bir işe yaramıyor.
Temiz kurulumla sorun yaşamazsınız diyorlardı ama? Bu arada 1607 demek istediniz galiba.

Pek bir işe yaramıyor gibi. Sanırım bu oyun modunu XBOX Game DVR'den açıyorsun. Ama ayarlarda oyun modu hep açık.
Hiç denediniz mi? 3-5 FPS olsun işe yarıyor mu?

Bu güncelleme sorunlu imzamda yazdığım sistemle Cs go da ultra 4k 290-350 FPS alırken aynı ayarlarda güncellemeden sonra 70-80 FPS ye düştü. O yüzden bu tür sorunları düzelterek güncellemeyi daha iyi hale getirebilirler. Güncellemeyi yapmayın 1603 sürümünde kalsın. Oyun modu bir işe yaramıyor.
Siz o sürümde sıkıntı yaşıyorsunuz diye başka birine güncelleme yapmayın, 1607'de kalın demeniz cidden mantıksız bir yorum olmuş.

@Silinen üye Zaten sizin şuan 1703 sürümünü kullanmanız gerekiyor. Kendiniz deneyip görebilirsiniz.

Temiz bir 1703 kurulum yapıyorum o zaman Microsoft'un sitesinden. Yükseltme daha kolay olacak benim için ancak forumda yükseltmeyle sıkıntı yaşayanlar çok.

Orijinal Windows 10 64 Bit 1703 kullanıyorum. 1703 sürümünden yana hiç bir sıkıntım olmadı. Fakat oyun modu hiç hoşuma gitmedi. 2 masa üstü bilgisayarım, 2 laptop'um var hepsinde aynı performans düşüklüğü yapıyor. Hele çubukların çıkması ikide birde ayrı sorun. Kullanmayın daha iyi, en azından bende pek işe yaramıyor.

Arkadaşlar fps düşürme diye bir olay yok.:şaftıkaymış:
Pek arttırdığı da söylenemez...:cry:
Kısacası bir oyun hızlandırıcının yerini tutmuyor :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı