Oyun için Windows 11 mi Windows 10 mu?

onuralp0

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 2060 1tb m.2 ssd b450m k ıı 16 gb 3200 mhz ram 165 hz va panel monitör R5 1600AF
Arkadaşlar format atmayı düşünüyorum. Oyun için Windows 10 Pro mu yoksa Windows 11 mi? Eğer Windows 11 ise hangisini yüklemeliyim Home mi Pro mı vs?

Windows 11 kullanabilirsin. Ayrıca oynayacağın oyunlar nedir? Eğer çok yüksek sistem oyun oynuyorsan Windows 10 kullan. Ama Valorant, LoL, CS2 gibi oyunlar oynuyorsan 11 kullan.

Spider-Man falan da oynuyorum hikayeli oyunlar CS2 Fortnite falan da

Spider-Man falan da oynuyorum hikayeli oyunlar CS2 Fortnite falan da
11 kullanabilirsin. Hatta sana önerim Ghost Spectre Windows 11 olacaktır. Ghost Spectre bir yapımcıdır. Windows'ları modlayarak daha hafifletip insanlara sunuyor. Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatıyor. İnsanların hiç kullanmadığı uygulamaları siliyor. Gereksiz hizmetleri kapatıyor vs. 1 yıldır kullanıyorum. Sorun yok.

11 kullanabilirsin. Hatta sana önerim Ghost Spectre Windows 11 olacaktır. Ghost Spectre bir yapımcıdır. Windows'ları modlayarak daha hafifletip insanlara sunuyor. Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatıyor. İnsanların hiç kullanmadığı uygulamaları siliyor. Gereksiz hizmetleri kapatıyor vs. 1 yıldır kullanıyorum. Sorun yok.

Nereden indirebilirim? Bir de eğer Ghost Spectre'yi indirmez isem hangi Windows 11 sürümünü kullanmalıyım?

Bir de USB'sız yapabilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı