Windows 10 oyunlarda kasma sorunu

yurii

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10'a geçen hafta geçtim ve memnun kaldım ama nedense oyunlarda kasma gibi bir şey oluyor. Sebebini ben de anlayamadım. Xbox DVR kapattığıma rağmen olmuyor. Anca VSYNC'yi açınca o kasma gidiyor. PUBG, Rocket League gibi oyunlarda bu sorunu yaşıyorum. Sorunu birkaç yerde aramama rağmen bulamadım yardımcı olursanız teşekkürler. Bir de ben eskiden Windows 8.1 kullanıyordum ama onda hiçbir sorun olmuyordu. Vsync açık olmasına rağmen :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende de aynı sorun vardı sonra ayarlarda dolaşırken güncelleme indiğini fark ettim bence ayarlardan bir bakın Windows güncelleştirme yüklüyor olabilir.

Xbox dvr kapatıyormuşsun ek olarak hizmetlerden xbox ile ilgili her şeyi kapatıp dene. Anlık kasma donma genelde xbox kaynaklı oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı