Wİndows 10 Oyunlarda Performans Sıkıntısı

lwerqsnnq7

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T5 v23.1.2
Meslek
ÖGG
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben BF1 beta aşamasında oyunu denemek istedim fakat videoda göreceğiniz gibi adam 50 FPS altına düşmemesine rağmen ben arkadaşlar low ayarlarda ve her şey düşükte 30-40 FPS alıyorum. Windows 10 ile alakası var diye düşündüm. Önerileriniz nelerdir?

-Güncellemeleri yaptım.
-NVİDİA ayarlarından ekran kartımı tanıttım. Yüksek performansı seçtim.
-NVİDİA ayarlarından düşük seçenekleri seçtim.
-NVİDİA Ayarlarından Physx CPU olarak seçtim.
-Oyunu güncelledim.
-Format attım diskleri sildim tekrar kurdum biçimlendirme felan ayarladım hepsini.

Arkadaşlar bu bf1 için değil mesela heroes and generals oynuyorum. Steam üzerinden o oyunda yüksek ayarlarda 60 FPS altına inmemesi gerekiyormuş ben lowda 60 alıyorum yükseğe çektiğimde ise 30-40 FPS alıyorum. Teşekkürler şimdiden.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NOT: Arkadaşlar ben yeniyim. Video felan paylaşmak serbest diye duydum. Kusuruma bakmayın hatalıysam.

Arkadaşlar bu arada kısayola sağ tıkladım uyumluluk dediğimde Win 10 gözükmüyor. Windows 10 home kullanıyorum. Sizde de öyle mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı