Çözüldü Windows 10 pano özelliğinin dosya konumu neresi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sabitlenmiş Clipboard girdileri, şifrelenmiş bir biçimde, aşağıdaki konumda depolanıyormuş:
C:\Users\User Name\AppData\Local\Microsoft\Windows\Clipboard\Pinned\

Sabitlenmemiş ve geçici olanlar da RAM'de depolanıyormuş:

Clipboard hizmeti "Pano Kullanıcı Hizmeti_4cccd" olarak geçiyor.
Windows 10'da pano sisteminin dosya konumu neresi? Hangi dosya üzerinden çalışıyor?
Dosya yolu olarak şurayı gösteriyor: C:\WINDOWS\SystemApps
Ancak dizine gitmeme rağmen pek anlamadığım için bulamadım.
1646322635226.png

Sabitlenmiş Clipboard girdileri, şifrelenmiş bir biçimde, aşağıdaki konumda depolanıyormuş:

Çözüm

Ben bunu sanırım yanlışlıkla devre dışı bıraktım. Ayarlarda aktif fakat başlayıp kendini kapatıyor. Bundan dolayı pano konumu lazım.

Ben bunu sanırım yanlışlıkla devre dışı bıraktım. Ayarlarda aktif fakat başlayıp kendini kapatıyor. Bundan dolayı pano konumu lazım.
Windows, pano hizmetini devre dışı bırakmak için bize yetki vermiyor. Bizzat az önce denedim ve "Parametre hatası" ile karşılaştım.

Üçüncü parti bir yazılım veya debloater ile müdahale etmiş olabilir misiniz?

Windows, pano hizmetini devre dışı bırakmak için bize yetki vermiyor. Bizzat az önce denedim ve "Parametre hatası" ile karşılaştım.

Üçüncü parti bir yazılım veya debloater ile müdahale etmiş olabilir misiniz?
Evet, 3. parti yazılım kullanarak görev zamanlayıcısındaki her şeyi kapattım. Buna ek olarak Autoruns uygulamasında da ne varsa kapattım. Şimdi hangisini açmam gerektiğini bilmiyorum.
Pano güvenli modda çalışıyor ama normalde çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı