Windows 10 PC uykudan uyanamama sorunu

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda son aylarda böyle bir sorun mevcut. Mesela bilgisayarı açıyorum. Windows logosu geliyor ve dönmeye başlıyor. Buraya kadar sıkıntı yok. Sonrasında ise sinyal yok yazısı geliyor ve uyku modunda duruyormuş gibi monitörün ışığı yanıp sönüyor. Bu arada Windows Insider programınının üyesiyim. Şimdiden teşekkürler.

Her yeni İnsider güncellemelerinde umutla bakıyorum. Geri bildirim de yolladım ama sonuç hüsran. Ama bugün bir şey oldu. Aynı sinyal yok yazısından sonra otomatik yeniden başlattı. Chipset için sistemimi girmeli miyim?
  • Amd Radeon HD 4650
  • 3 GB 1333 MHz Ram
  • İntel Core i3 2100 3.10 GHz
  • 300 W PSU

@Recep Baltaş Insider hakkında bana yardım etmiştiniz. Bir bakarsanız çok ama çok mutlu olurum :)

Kendiniz güncelleyemiyorsanız Driver Identifier - The largest driver collection for all laptops & desktops. bu yazılımla tarama yapın. Tarama sonucu açılan linki buraya ekleyin.

Fakat dediğim gibi Insider'den de kaynaklı olabilir.
Yükleyip deniyorum hocam. Her zaman olmuyor. Daha önce de oluyordu da acaba GTA 5'te RAM'in yetmeyeceğini bile bile Ultraya aldım. Ve donup mavi ekran verdi. Bu etki etmiş olabilir mi? Ama daha önce de vardı.

Drivers for ECS - H61H2-M2 (To be filled by O.E.M./1.0- SKU:To be filled by O.E.M.) - Scan Result ANONYMOUS - Bu oldu hocam. Ekran kartı ile ses sürücüsünü güncellemek istemiyorum. Ekran kartını güncellediğimde çeşitli sorunlarla (videolarda yeşil ekran vb.) karşılaşıyorum. Önceden de bu sürücüyü kullanıyordum. Sıkıntı yoktu. Ses sürücüsünü güncellersem kulaklıktan ses gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı