Windows 10 performance ve Lite Edition sürümleri kurulur mu*

R4z3th1r

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster Tulpar T7 v20.2 laptop sahibiyim şu an normal Windows 10 Pro 20H2 sürümünü kullanıyorum Update'leri de sürekli yapıyorum fakat bugün karşıma şöyle iki Windows sürümü çıktı. Gereksiz hizmetlerin kapalı olduğu vs daha performanslı olduğu yazıyor. Sizce bunlardan birini kurmalı mıyım?

Bende şüpheli yaklaşıyorum fakat yorumlarında filan ciddi performans farkı olduğu söyleniyor ondan merak ettim belki elle bişeyler yapmayı denerim FR33THY adlı bir youtube kanalı bununla ilgili baya detay videoları var o şekil bişeyler yaparım ama bu sistemler hakkında detaylı bilgisi olan varsa merak ediyorum

Arkadaşlar Monster Tulpar T7 v20.2 laptop sahibiyim şu an normal Windows 10 Pro 20H2 sürümünü kullanıyorum Update'leri de sürekli yapıyorum fakat bugün karşıma şöyle iki Windows sürümü çıktı. Gereksiz hizmetlerin kapalı olduğu vs daha performanslı olduğu yazıyor. Sizce bunlardan birini kurmalı mıyım?

Modlanmış sürüm hocam bunlar. Kurmanızı tavsiye etmem. Zaten korsan sürüme giriyor attığınız link. Korsana Technopat olarak destek vermiyoruz :).

Geri
Yukarı