Windows 10 Performance Edition Nasıldır?

Ben şahsen kullanıyorum. Lâkin Windows 8.1'de sisteminiz kasıyorsa Windows 10'da daha fazla kasacaktır. Performance Edition dediği şey; Windows Defender, Windows Update vb. gibi birçok özelliği iptal ediyorlar. O şekilde performans arttırıyorlar. Çok aman aman bir fark yok yani. Sisteminiz için en uygun kasmamasını istiyorsanız Windows 7 olacaktır. Maksimum Windows 8.1 olmalı.

Ben zaten laptopu ilk aldığımda Windows 8 vardı şu anda Windows 8.1 yüklü Windows 10'u daha çok seviyorum öyle bir kasması yok geç açılıyor laptop ve uygulamalar o anlamda dedim.

Aklıma bu takıldı acaba Wi-Fi veya Ethernet sürücüsünde sorun olur mu geçenlerde Windows 7 de yaşamıştı bizim bir arkadaş sonra ona Windows 8.1 indirdim daha kurulumdayken Wi-Fi ağına bağlan vardı şimdi bu sürümde birçok şey kaldırılmış ya ben sorun yaşar mıyım bağlantı konusunda Wi-Fi veya Ethernet.

Modlanmış Windows kullanmak güvenli değil. Windows 10 kullanacağım diyorsan Windows 10'un en hafif versiyonunu yükleyip (sanırım Home versiyonuydu pek hatırlamıyorum) Update gibi servisleri kapatıp Windows'u hafifletebilirsin zaten bununla alakalı rehberler vardır forumda.

Daha güzel bir fikir vereyim:
Windows 10'u sitesinden deneme sürümünü ücretsiz indir.
Sonra Google'da Windows 10 OEM lisans diye arattır. 50-100 TL arası lisansı al, orijinal Windows 10 sürümüne sahip ol.
Nasıl?

Açık konuşmam lazım bugüne kadar kullandığım hiçbir şeyin lisans anahtarını satın almadım Windows da dahil hep internetten buldum ücretsiz nasıl ama?

Geri
Yukarı