Windows 10 pın girişini nasıl kaldıracağım?

Makaleler
1
SSD aldım fakat SSD hızını test edemiyorum. Çünkü pin olayını kaldıramıyorum. Kaldırırsam direk bilgisayardan Microsoft hesabımı kaldırıyor. Bu D'a benim canımı sıkıyor. SSD ne kadar hızlı açıyor diye test etmek istiyorum. Pin nasıl kalkacak?

Başlık "pın" olmuş. Pin yazıldı sayın oraya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar sanırım Microsoft hesabını kaldırıyordu bilgisayardan. Yine de bakacağım, teşekkürler.

SSD aldım fakat SSD hızını test edemiyorum. Çünkü pin olayını kaldıramıyorum. Kaldırırsam direk bilgisayardan Microsoft hesabımı kaldırıyor. Bu D'a benim canımı sıkıyor. SSD ne kadar hızlı açıyor diye test etmek istiyorum. Pin nasıl kalkacak?

Başlık "pın" olmuş. Pin yazıldı sayın oraya.

Pin bunu sınırlamaz kilit ekranına geldiğiniz an default olan kullanıcı ne ise onun masaüstü yüklenir zaten.

Pin bunu sıfırlamadığını elbette biliyorum fakat pin şifresini girmek biraz zaman alıyor o yüzden tam olarak hesaplayamıyorum hızı.

Demek istediğim zaten bu hocam eğer bilgisayar da tek bir kullanıcı varsa bilgisayar kilit ekranına geldiği an masaüstü yüklenmiş olur.

Geri
Yukarı