Çözüldü Windows 10 pin kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MedicalTechnic

Hectopat
Windows 10 Hello pin var kaldıramadım hiçbir şekilde her açılışta şifre girmek istemiyorum. Ne yapmalıyım?
Netplwizden girince bende o kutucuk gözükmüyor.
Bir de sadece administrator mu olmak gerekir yoksa hem admin hem user mi?

Çözüm
Hocam rica etsem biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?
Ayarlar > Hesaplar > Oturum açma seçenekleri adımlarını takip edin. Daha sonra Windows Hello PIN'e tıklayın. Değiştir butonunun yanında Kaldır butonuna basabiliyorsanız basıp kaldırın, kaldıramıyorsanız Microsoft hesapları için Windows Hello oturumu açma gerektirir seçeneğini kapatıp tekrar dediğim adımları uygulayın. Sorununuz kalkacaktır.
Tamam demek yerine mesajın sağ altındaki Beğen butonunu kullanın. Gereksiz mesajlar yazmayın, harfleri yazım kurallarına aykırı hale getirmiyorsa kullanmayın.
TeamViewer kullanıyorsanız size ulaşabileceğim bir yer verir misiniz? Bağlanıp yapayım.

Bu videoyu deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba bende PİN'i kaldıramıyorum, gördüğünüz gibi kaldır yazısına basılmıyor. Çözümdeki arkadaşın dediği seçeneği de bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Screenshot_1.png

Merhaba bende PIN'i kaldıramıyorum, gördüğünüz gibi kaldır yazısına basılmıyor. Çözümdeki arkadaşın dediği seçeneği de bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Eki Görüntüle 1803865

Bende PC'yi yeni formatladım. Bu sorundan muzdaribim. Çalıştır kısmından netplwiz yazıp ta yapmaya çalıştım yine olmadı bu sorunu çözebilen varsa yardımcı olabilir mi?

Ahhhh Ahhhhh içimden neler neler geçiyorda %100 ban sebebi.
Ne hallere düştük. Altı üstü bir password kaldırmak için çekilen eziyete bak.
Diğer ayarlar konusu da çok farklı değil.
Microsoft kullanıcıların kendi bilgisayarlarını kontrol etme imkanını elinden alıyor.
Arkadaş nesi vardı yerel hesabın. Fıstık gib çalışıyordu. Çıkarttılar bir online hesap, üstelik zorla kurdurtuyor. vsvsvsvs

Geri
Yukarı