Windows 10 Pro Alınmalı mı?

Pro kurumsal cihazlar için kullanılır. Home/ Home Single Language ise son kullanıcılar için geçerlidir. Eğer siz kurumsla bir cihaz çalışanı değilseniz PRO kurmanızın bir mantığı yok, son kullanıcının yaptığı işlemler büyük olasılıkla bellidir. Home/HSL'ye zaten gerekli güncellemeler geliyor. Boşuna PRO'ya para vermenizi tavsiye etmem fakat almak isterseniz tabi siz bilirsiniz.

Herkese teşekkürler. Sıradan bir kullanıcı sayılırım kurumsal işlerimde yok. O zaman dediğiniz gibi yükseltmeme gerek yok. Konuyla alakası yok ama basit bir soru olduğu için yeni konu açmadan sorayım. Bilgisayarımda yüklü olan office programları deneme süreliydi. YouTube daki bi videoda aşağıdaki siteyi gördüm. Burdan almam güvenli midir? Daha önce kullanan var mı Microsoft Office 365 5 PC Mac - 1TB OneDrive Orjinal Kullanıcı - Windows 10 Pro Lisans

Düzenleme: Canlı destekten sorduğumda key değil email ve şifre verildiğini söylediler. Bana kendi hesabımda etkinleştirebileceğim bir key lazım. Daha önce bu şekilde alan varsa vede yardımcı olursa çok güzel olur. Teşekkürler

Son düzenleme:
Herkese teşekkürler. Sıradan bir kullanıcı sayılırım kurumsal işlerimde yok. O zaman dediğiniz gibi yükseltmeme gerek yok. Konuyla alakası yok ama basit bir soru olduğu için yeni konu açmadan sorayım. Bilgisayarımda yüklü olan office programları deneme süreliydi. YouTube daki bi videoda aşağıdaki siteyi gördüm. Burdan almam güvenli midir? Daha önce kullanan var mı Microsoft Office 365 5 PC Mac - 1TB OneDrive Orjinal Kullanıcı - Windows 10 Pro Lisans

Düzenleme: Canlı destekten sorduğumda key değil email ve şifre verildiğini söylediler. Bana kendi hesabımda etkinleştirebileceğim bir key lazım. Daha önce bu şekilde alan varsa vede yardımcı olursa çok güzel olur. Teşekkürler
Mühendislik öğrencisiyim yazmışsın bizim üniversite rektörlüğünden edu.tr’li kurumsal email alıp ücretsiz office 365 kullanabiliyorum etkinleştirilmiş olarak 5 pc kurulabiliyor sizin üniversitenizde de böyle öğrenciye yönelik çalışmalar olabilir. Ayrıca üniversiteniz onthehub sitesine kayıtlı ise aynı email adresi ile lisanslı Windows 10 Education - Multiple Edition (bildiğim kadarıyla Windows 10 Pro bu sürümün içerisinde mevcut olması lazım) sürümlerini bu site üzerinden ücretsiz alıp kullanabilirsin bu site üzerinde çeşitli programlarda kayıtlı olan üniversitelerin öğrencilerine ücretsiz olarak bir çok avantaj sunabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı