Windows 10 Pro Donma Problemi

MyLaneT

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda oyunlarda 1-2 veya en geç 10 saniyelik donmalar oluyor sonra düzeliyor.

Bazen örnegin GTA 5'de programi kapat hatasi veriyor. Söylediğim butun oyunlarda tamamen sorunsuz oynuyordum. En son arkadaşa işlemcimi taktik BIOS guncellemek icin sonra geri kasaya takdim. Sicakligi normal macunu yeni surdum max fanlar kapali 60 derece oluyor ama bir turlu sorunu çözemedim. Yardimci olabilecek var mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar bu sorunum hakkında konuşmak istiyorum. Bilgisayarında son zamanlarda donmalar takilmalar oluşuyordu üzerine 1.2 gün sonra mavi ekran hataları almaya başladım sırayla unexdected store exception. Ve son olarak critical proces died bu hataların üstüne bilgisayarımı formatladim ve daha sonra bilgisayarımı açtığımda mavi ekran hataları gitmişti lakin donmalar oluşuyordu donma dediğim herhangi bir işlem yaparken bilgisayar olduğu gibi kitleniyor bilgisayarı resetlemem gerekiyordu kullanabilmem için belleklerimde mi bı sorun vardı acaba deyip memtest yaptım lakin hiç bir sorun çıkmadı bunu gerçekten anlamıyorum bunun sebebi nedir yardımcı olabilecek birileri varmı çok rica ediyorum. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı