Windows 10 Pro etkinleştirme yaparken "0x803fa067" hatası

Kroxxy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir bilgisayar aldım, FreeDOS geldi. Windows 10 kurduğum flash diskteki ISO dosyası üniversiteden aldığım Windows 10 Pro'nun ISO dosyasıydı. Ama şimdi sanırım hem eski bilgisayarımda hem de yenisinde aynı lisansı kullanmaya çalıştığım için yeni bilgisayarda 0x803fa067 hatası alıyorum. Eski bilgisayardaki ürün anahtarını CMD koduyla sildim. Ama hala yeni bilgisayarda aktifleştiremiyorum. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Anlatmak istediğim OEM keyler sadece bir bilgisayara kurulur elinizde ki buysa başka bilgisayara kuramasssınız bu keyi o yüzden çalişmiyor olabilir.
Hocam şimdi baktığımda üniversitenin tüm öğrencilere aynı keyi verdiğini gördüm. Eski bilgisayardaki keyi sildim, şimdi yenisinde kullanamıyor muyum?

Hocam şimdi baktığımda üniversitenin tüm öğrencilere aynı keyi verdiğini gördüm. Eski bilgisayardaki keyi sildim, şimdi yenisinde kullanamıyor muyum?

Senin hatanın sebebini buldum elindeki key ile Windows sürümü eşleşmiyor çakışıyor bu yüzden bence hangi sürümü vermişler key olarak bir de güncel format USB'si hazırlar mısın?
Bir de key Retail SE olması lazım sen her sürüm için format USB'si hazırlayacaksın Microsoft'un sitesinden

Gerçekten çözümü bu kadar uğraştırıcı olmamalı be hocam.
Senin hatanın sebebini buldum elindeki key ile Windows sürümü eşleşmiyor çakışıyor bu yüzden bence hangi sürümü vermişler key olarak bir de güncel format USB'si hazırlar mısın?
Bir de key Retail SE olması lazım sen her sürüm için format USB'si hazırlayacaksın Microsoft'un sitesinden

Şimdi eski pc me tekrar format attım windows 10 home kurdum. Pro lisansım var diye, ancak yine de işe yaramıyor.

Şimdi eski pc me tekrar format attım windows 10 home kurdum. Pro lisansım var diye, ancak yine de işe yaramıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı