Windows 10 Pro güvenli bir şekilde nasıl etkinleştirilir?

berat0734

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yeni sistem aldım şu an Windows 10 Pro deneme sürümü yüklü bir şekilde geldi etkinleştirmek istiyorum fakat orijinal lisans alacak kadar param yok onun yerine internette satılan Key'lerden ne önerirsiniz OEM, Retail vs. link bırakırsanız sevinirim.

Bedava bir şekilde attıgım linkten videoyu izleyerek yapabilirsiniz (video bana aittir herhangi bir kötü amaçlı bir yazılım bulundurmamaktadır.)
Link.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşağıda indirme linki var lütfen videoyu YouTube üzerinden açınız.
Zaten kanıtı videonun sonunda gösterdim kendimde böyle etkinleştirdim bedava bir şekilde.

Böyle programlar indirerek yapmak istemiyorum ya da CMD ile ileride bir sorun çıkmasını istemiyorum. Sağ olun yine de.

Bedava bir şekilde attıgım linkten videoyu izleyerek yapabilirsiniz (video bana aittir herhangi bir kötü amaçlı bir yazılım bulundurmamaktadır.)
Link.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşağıda indirme linki var lütfen videoyu YouTube üzerinden açınız.
Zaten kanıtı videonun sonunda gösterdim kendimde böyle etkinleştirdim bedava bir şekilde.

Umarım crack e girmiyordur. Bana giriyor gibi geldi ama.

Yani hem de bu arada videom 1 haftada 1200 görüntülenme yaptı sahte değildir.
Ve 52 tane yoruma sahiptir.

Geri
Yukarı