Windows 10 Pro hiçbir şey yönetici olarak çalışmıyor

tufan7288

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, çözüm lazım. Hiçbir şeyi yönetici çalıştıramıyorum, çalıştırdığım zaman 1-2 dakika donuyor ve belirtilen yol yok. Yolu denetleyin ve tekrar deneyin hatası alıyorum, hiçbir şeyi açamıyorum. Hepsinde böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetici olarak çalıştırmayı denediğinizde şifre gibi şeyler mi istiyor.

Merhaba.
Sanırım sorununuz profilinizde yönetici izni olmaması eğer işe yararsa çözüm olarak işaretleyebilir misiniz?
Neyse konuya dönelim.

Başlat kısmına "cmd" yazıp aratalım "Komut istemi" uygulamasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyelim ve açılan pencereye "net user administrator /active:yes" yazalım

Umarım sorununuz çözülmüştür.

Bende de aynı sorun vardı CMD'yi aç şu kodları sırası ile yaz büyük ihtimalle dosyanın yerini değiştirdiğinden yönetici izni sağlayamıyor 2 yol var.
1)
Administrator /active: Yes.
Start. Progress(C:\\("çalıştırmak istediğin programın kısayolu")
Sonra yönetici ekranı gelecek Microsoft hesabı ile giriş yap aktif edilmiş olacak.
2)
Başlatmak istediğin programa sağ tık yap, özellikler -->uyumluluk -->her zaman yönetici olarak çalıştır.
Windows 10 Pro'da bu özelliğin sorun yapması ilginç.
Ben bu iletiyi yazarken mesaj yoktu 2 kişi önden yazmış :D

Merhaba.
Sanırım sorununuz profilinizde yönetici izni olmaması eğer işe yararsa çözüm olarak işaretleyebilir misiniz?
Neyse konuya dönelim.

Kod:
Başlat kısmına "cmd" yazıp aratalım "Komut istemi" uygulamasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyelim ve açılan pencereye "net user administrator /active:yes" yazalım

Başına net getirilirse hesabın değil PC'nin o anki işleminde açar yönetici iznini, kalıcı bir çözüm arıyor konu sahibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Neyse konuya dönelim.

Başlat kısmına "CMD" yazıp aratalım "Komut istemi" uygulamasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyelim ve açılan pencereye "net user administrator /active: Yes" yazalım

Yönetici olarak çalıştıramıyorum CMD dahil

Yönetici olarak çalıştırmayı denediğinizde şifre gibi şeyler mi istiyor.

Hayır PC 1-2 dakika donuyor hiçbir şey yapamıyorsun sonra belirttiğim gibi hata veriyor

Anakart BIOS'unuz güncel mi?

Anakart BIOS'unuz güncel mi?
bilmiyorum nerden bakıcam

böyle olmadan önce varsayılan kurulum dizinini değiştirmiştim kayıt defteri düzenleyicisinden ondan olabilir mi ?

Bende de aynı sorun vardı CMD'yi aç şu kodları sırası ile yaz büyük ihtimalle dosyanın yerini değiştirdiğinden yönetici izni sağlayamıyor 2 yol var.
1)
Administrator /active: Yes.
Start. Progress(C:\("çalıştırmak istediğin programın kısayolu")
Sonra yönetici ekranı gelecek Microsoft hesabı ile giriş yap aktif edilmiş olacak.
2)
Başlatmak istediğin programa sağ tık yap, özellikler -->uyumluluk -->her zaman yönetici olarak çalıştır.
Windows 10 Pro'da bu özelliğin sorun yapması ilginç.
Ben bu iletiyi yazarken mesaj yoktu 2 kişi önden yazmış :D

Başına net getirilirse hesabın değil PC'nin o anki işleminde açar yönetici iznini, kalıcı bir çözüm arıyor konu sahibi.
cmd yönetici olarak çalışmıyorki nasıl yazıyım hiçbir program yönetici olarak çalışmıyor

Merhaba

Merhaba.
Neyse konuya dönelim.

Başlat kısmına "CMD" yazıp aratalım "Komut istemi" uygulamasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyelim ve açılan pencereye "net user administrator /active: Yes" yazalım

Hiçbir şeyi yönetici olarak çalıştıramıyorum CMD dahil

tek çözüm formatmı arkadaşlar

YouTube'dan bakabilirsiniz.

Bilmiyorum nereden bakacağım.

Böyle olmadan önce varsayılan kurulum dizinini değiştirmiştim kayıt defteri düzenleyicisinden ondan olabilir mi?

CMD yönetici olarak çalışmıyor ki nasıl yazayım hiçbir program yönetici olarak çalışmıyor.

Merhaba.

Hiçbir şeyi yönetici olarak çalıştıramıyorum CMD dahil.

Tek çözüm format mı arkadaşlar.

Şu yolu deneyin: Denetim Masası -> kullanıcı hesapları -> hesap türünü değiştir -> hesap adınızı seçin -> hesap türünü değiştir -> Yönetici seçeneğini işaretleyip aşağıdaki hesap türünü değiştirin kısmına tıklayın.
1682097573128.png

1682097663326.png

1682097717292.png

1682097890513.png

umarım sorununuz çözülür

YouTube'dan bakabilirsiniz

Şu yolu deneyin: Denetim Masası -> kullanıcı hesapları -> hesap türünü değiştir -> hesap adınızı seçin -> hesap türünü değiştir -> Yönetici seçeneğini işaretleyip aşağıdaki hesap türünü değiştirin kısmına tıklayın.
Eki Görüntüle 1749547
Eki Görüntüle 1749552
Eki Görüntüle 1749555
Eki Görüntüle 1749565

umarım sorununuz çözülür

Hesap türünü değiştire basınca açılmıyor yani hiçbir şey yönetici çalışmıyor o da dahil

Arkadaşlar çözümü sıfırlamakta buldum ayarlardan dosyalarımı sakladım Windows'u sildi yükledi mis gibi oldu 30 dakikaya hepinize teşekkürler

Geri
Yukarı