Windows 10 Pro, Home ürün anahtarını kabul etmiyor

Salih1910

Hectopat
Daha fazla  
Laptopum 2 senedir bakım görmüyordu en son fan durdu ben de laptopu tamirciye verdim format + bakım yaptırdım. Her neyse format attırmadan önce ürün anahtarını bir programla bulmuştum bir kenara yazdım. Bu arada formattan önce Windows 10 Home vardı adam pro kurmuş. Bendeki ürün anahtarını girmeye çalıştığımda hata alıyorum kabul etmiyor. Merak ettiğim husus şu şimdi ben Windows'un kendi sıfırlama aracını kullansam Windows'um orjinal olur mu?Adamın kurduğu Windows'un süresi 9. ayda bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopum 2 senedir bakım görmüyordu en son fan durdu ben de laptopu tamirciye verdim format + bakım yaptırdım. Her neyse format attırmadan önce ürün anahtarını bir programla bulmuştum bir kenara yazdım. Bu arada formattan önce Windows 10 Home vardı adam pro kurmuş. Bendeki ürün anahtarını girmeye çalıştığımda hata alıyorum kabul etmiyor. Merak ettiğim husus şu şimdi ben Windows'un kendi sıfırlama aracını kullansam Windows'um orjinal olur mu?Adamın kurduğu Windows'un süresi 9. ayda bitiyor.
Adam korsan yoldan etkinleştirmiş demektir bu. CMD'ye slmgr /xpr yazdığında "Makine kalıcı etkinleştirildi." yazması gerekir. Onun dışındakiler ne olursa olsun korsan yoldandır. Çözüm basit. Temiz kurulum ile mecburen geçeceksiniz. Ama siz format istemezseniz şuanki cracklenmiş windows 10'unuzun içinden crack dosyalarını silmeniz gerekiyor. Bunun için şunları yapınız:
Öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\Windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yer. Orasının resmini yollayın değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. SECOH-QAD.exe ve SECOH-QAD.dll görürseniz bunları silin.

Sonra görev zamanlayıcıyı açın. KMS adında bir şeyler arayın hocam. Bazen bir klasörün içinde, bazen de görev zamanlayıcı kitaplığının içinde olabiliyor. Bulduklarınıza sağ tıklayıp sil deyin.

Daha sonra komut istemini yönetici olarak başlatacaksınız ve şu kodları gireceksiniz:

slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns

Bilgisayarı yeniden başlatınca lisanslar ve KMS silinmiş olacaktır.

Bu işlemlerden sonra crack kalkmış olacak ve lisanssız olacaktır. Sahibinden.com üzerinden lisans anahtarları satılmakta. En uygun fiyat sanrım 25TL. Orijinal alın korsan aldırtmayın. böylece hem Windows 10 Pro'ya daha iyi özellikleriyle güncel haliyle kavuşmuş olacaksınız. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı