Windows 10 Ürün Anahtarını Kabul Etmiyor

smiLonly

Kilopat
Makaleler
4
Akşam Windows 10'u Bilgisayarıma yükselterek yükledim. Şimdi ise temiz bir kurulum yapmak istedim ve format attım fakat Key'i kabul etmedi ne yapmam lazım ?

Konu Güncel. Lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz ? Yarın tatile gideceğim bilgisayarımıda götüreceğim sorun yaşamak istemiyorum tatilde o yüzden. @Recep Baltaş

Kardes su hangi lisansi girdin temiz kurulumdan sonra?
Update ettikden sonra ki lisansı girdim. Bunu format atarken girdim format atarken sordu lisans oraya girdim orda ilkten kabul etmedi sonra bir daha girdim kabul etti. Fakat format bitince tekrar lisans soruyor. Ama şuan da girdiğim lisans var bilgisayarda ama yinede soruyor.

Ben kurulumu soyle yapmistim. Once yukselttim sonra bilgisayara temiz kurulum yaptim. Bilgisayar ozelliklerinde etkinlestire tikladim ve windows etkinlestirildi. Muhtemelen kurulumdan sonra elinde Recep Baltas' in paylastigi key vardir. Yukseltmeden sonra temiz kurulumda key girmene gerek yok. Windows otomatik etkinlestiriyor kendini. Istersen arastirmaya devam et bir cozum bulamazsan dedigmi yap muhtemelen olacaktir.

Bu arada temiz kurulum yaparken hic bir yere lisans girme.

Benim şuan kuruulum yaparken ki key var şuan windows'da. Mesela sağ tık kişiselleştir diyorum kişiselleştirmek için Windows'u etkinleştir diyor.

Vaktin varsa denemende fayda var. Çünkü Ben yükseltmeden sonra iki kez format attım denemek için Windows ikisinde de kendini otomatik aktifleştirdi. Temiz kurulumdan sonra Windows etkinleştirilmedi yazabilir panik yapma yeniden başlat düzelir yada kısa süre bekle kendisi hallediyor ve Windows aktifleşiyor..

Ben hiç bir lisans girmeden hallediyorum bu şekilde.

• TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
  • VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T yükseltmeden sonra windows 10 lisansın bunlardan biri mi oldu bu arada merak ediyorum?

Vaktin varsa denemende fayda var. Çünkü Ben yükseltmeden sonra iki kez format attım denemek için Windows ikisinde de kendini otomatik aktifleştirdi. Temiz kurulumdan sonra Windows etkinleştirilmedi yazabilir panik yapma yeniden başlat düzelir yada kısa süre bekle kendisi hallediyor ve Windows aktifleşiyor..

Ben hiç bir lisans girmeden hallediyorum bu şekilde.

• TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
  • VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T yükseltmeden sonra windows 10 lisansın bunlardan biri mi oldu bu arada merak ediyorum?
Galiba aktifleşti. Bilgisayarı yeniden başlattım ve sağ tıkladım. Kişiselleştir ayarlarını kullanabiliyorum artık. Aktifleşmiş olup olmadığını nasıl anlarım ?
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı