Windows 10 Pro İnsider Preview 10565 Aktivasyon Hatası

Deneyip görün. Ürün anahtarınızı kutulu olarak retail versiyon olarak almadıysanız yasal olarak başka bilgisayara giremezsiniz.
Vatan da masaüstü sistem toplatmıştım. Oradan almıştım windows 7'yi. Sanırım kutuluydu. O masaüstü pc'ye de Win 10'un ilk deneme sürümlerinden kurmuştum ve key olarak da microsoftun deneme key'ini girmiştim. Win 7 key'i boşta yani.

O zaman sistem büyük ihtimal etkinleşir. Kasım sonu aralık başı gibi final sürümüne yükseltme yaparsınız.

Siz bu cümleyi anladınız mı? Anlamadıysanız ben tekrar açıklayayım.

Siz bir Windows üyesisiniz (Insider) ve en son Windows üye önizleme yapısına önceki işletim sistemi yüklenmiş ve ya eski Windows 10 önizleme sürümü yüklenmiş aktif Windowstan yükseltme yaptınız.
Buna yakın çevirebilirsiniz. Aktif lisanslı bir önceki Windows sürümünden geçiş yaptınız diyor. Sizin böyle bir lisansınız varsa zaten 10565 yapısıyla beraber eski işletim sisteminin ürün anahtarını girerek etkinleştirme seçeneği geldi bu seçeneği de kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Eski sistemi kurarak tekrar yükseltme yapmanıza artık gerek kalmadı.

Merhaba

Yazınızdan şunu mu anlamalıyım, 10565 sürümünün güncellemeleri yakın zamanda RTM sürümede gelecektir ve yapı sürümümüz değişecektir, bu süreçten sonra Windows'a temiz kurulum yapıp ardından product key olarak Windows 7 Home Premium keyimi girerek aktive edebilecek miyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı