Windows 10 Pro kendi kendine virüs bulaştı

sheko34

Centipat
Daha fazla  
Sistem özelliklerim.
HP 15au111NT.
Intel i5 7200U.
8 GB 2133MHz DDR4.
NVIDIA GT940MX.
Samsung EVO 870 500GB SSD/1TB Toshiba SSHD.

Sabah normal internette dolaşmak için bilgisayarımı açtım fakat mouse ikonu kontrolüm dışında hareketler yapmaya başladı. Mouse yazılımı bazen saçmalıyor diye yazılımı kapattım ama Chrome'u kapatıp bilgisayarımda D: Diskine girmeye çalıştı hemen müdahale edip bilgisayarı kapattım bir daha açıp Wi-Fi'yi devre dışı bıraktım şu an bir sıkıntı gözükmüyor crack hiçbir programım da yok IDM dışında IDM'yi de neredeyse 50 bilgisayarda kullandım hiçbir zaman da sıkıntı çıkmadı ilk onu kaldıracağım sizin önerdiğiniz trojan/virüs temizleme programı var mı uygulayayım. Format atmam çok zor çünkü HDD ağzına kadar dolu yedeklerimi alamıyorum.

İnternetten bir şey indirirken kaynağı kontrol ederim.
Virüs bulaşması imkansız gerçekten kendimi bildim bileli PC kullanıyorum ilk defa böyle bir durum yaşadım.

Son düzenleme:
Sistem özelliklerim.
HP 15au111NT.
Intel i5 7200U.
8 GB 2133MHz DDR4.
NVIDIA GT940MX.
Samsung EVO 870 500GB SSD/1TB Toshiba SSHD.

Sabah normal internette dolaşmak için bilgisayarımı açtım fakat mouse ikonu kontrolüm dışında hareketler yapmaya başladı. Mouse yazılımı bazen saçmalıyor diye yazılımı kapattım ama Chrome'u kapatıp bilgisayarımda D: Diskine girmeye çalıştı hemen müdahale edip bilgisayarı kapattım bir daha açıp Wi-Fi'yi devre dışı bıraktım şu an bir sıkıntı gözükmüyor crack hiçbir programım da yok IDM dışında IDM'yi de neredeyse 50 bilgisayarı kullandım hiçbir zaman da sıkıntı çıkmadı ilk onu kaldıracağım sizin önerdiğiniz trojan/virüs temizleme programı var mı uygulayayım. Format atmam çok zor çünkü HDD ağzına kadar dolu yedeklerimi alamıyorum.

İnternetten bir şey indirirken kaynağı kontrol ederim.
Virüs bulaşması imkansız gerçekten kendimi bildim bileli PC kullanıyorum ilk defa böyle bir durum yaşadım.
Malwarebyes ile temizleyebilirsiniz

Geri
Yukarı