Windows 10 Pro Key çalışmıyor

Bende şu an aynısını düşünüyorum fakat çoğu kişinin olumlu yorum yaptığını görmüştüm burada, ona güvenerek almıştım.

Tabi ki fakat o kadar parayı gerçekten vermek istemiyorum. Şimdi o kadar parayı vermezseniz böyle şeyler yaşarsınız derseniz haklısınız...

O yorumları kendileri yazıyorlardır kendi siteleri çünkü. Hepsiburada'da ürünü almadan yorum yaptırmıyor. Ben 2 ay önce 20 liraya aldım volume MAK lisansı çıktı patlayana kadar kullanacağım :).

O yorumları kendileri yazıyorlardır kendi siteleri çünkü. Hepsiburada'da ürünü almadan yorum yaptırmıyor. Ben 2 ay önce 20 liraya aldım volume MAK lisansı çıktı patlayana kadar kullanacağım :).
Hepsiburada olumsuz yorumları yayınlamıyor artık, alışveriş yaparken dikkatli olun.

1.si eğer doğrulanırsa aldığı lisans orijinaldir.
2.si KMSpico gibi bir yazılım kim bilir ne yapıtordur arkada bununla ilgili yazıları okuyun insanlara saçma sapan tavsiyeler vermeyin.

Benim yazıyı okursanız orada yazar. Size de MAK Key gönderilmiş. O yüzden diyorum. Bu sitenin yasaklanması lazım.

1.si eğer doğrulanırsa aldığı lisans orijinaldir.
2.si KMSpico gibi bir yazılım kim bilir ne yapıtordur arkada bununla ilgili yazıları okuyun insanlara saçma sapan tavsiyeler vermeyin.

Arkadaşlar şimdi mail üzerinden geri dönüşler alıyorum, yeni Keyler falan yollandı. Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra sonuçları buraya yazacağım, beklemede kalın...

Edit : Gerçekten bu başarıyı elde ettiğim için çok mutluyum, bana bu yolda destek olan herkese çok teşekkürler. Mail üzerinden biraz kaba konuşunca iş gerçekten halledildi, yeni Key atıldı ve her şey sorunsuz halloldu.

1608642304232.png

Keşke OEM olsaydı...

1608642554446.png

@imnotagamer

Son düzenleme:

Geri
Yukarı