Windows 10 Pro key nereden alınmalı?

Attığınız linkte MAK Key gönderiyorlarmış. Satıcıyla konuşunca Retail gönderiyorlarmış. Burayı öneririm:

Linklere bakıyorum da 40-50 TL'ye lisans satan yerler var şaka gibi. Win 10 pro lisansının satış bedeli aşağıdaki gibidir. İleride size sorun yaratacak lisanslara ödeme yapmayın.

Linklere bakıyorum da 40-50 TL'ye lisans satan yerler var şaka gibi. Win 10 pro lisansının satış bedeli aşağıdaki gibidir. İleride size sorun yaratacak lisanslara ödeme yapmayın.

Ben aldım şu ana kadar sorun yaşamadım!

Milletin sizin gibi oradan alacak parası yok.
Soruya gelecek olursak www.saglamlisans.com ya da Gittigidiyoru tercih edebilirsiniz.
Retail alın daha iyidir.

Orijinal olmayan anahtar orijinal bir yazılımı çalıştıramaz. Anahtarlar korsan değil veya herhangi illegal bir şey içermiyor.

Saglamlisans ve Yazılımbudur sitelerinden alabilirsiniz. Ben gittigidiyor üzerinden almıştım ama o ilan kaldırılmış. Alırken Retail olmasına dikkat edin, MAK almayın.
Aldıktan sonra MAK mı Retail mi anlamak için komut ismetini açıp slmgr -dli yazın. Orada çıkar.

Geri
Yukarı