Windows 10 Pro lisans aktarma

clkagan

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Dünkü konuda bahsettiğim sistemde FreeDOS vardı ve bende halihazırda crack indirmek istemedim, çünkü elimde lisanslı var, elimdeki lisansı aldıgım bilgisayara aktarabilir miyim? Yorumlarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünkü konuda bahsettiğim sistemde FreeDOS vardı ve bende halihazırda crack indirmek istemedim, çünkü elimde lisanslı var, elimdeki lisansı aldıgım bilgisayara aktarabilir miyim? Yorumlarsanız sevinirim.
OEM'ya da Retail değilse aktaramazsınız diye biliyorum çünkü BIOS'a yapışırlar.
Ama 1500-800TL direkt Windows'un paylaştığı keyi diyorsanız olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer OEM'ya da Retail ise bu videoya bakarak keyinizi kaldırın diğer PC'den ve kendi pcnizde deneyin keyi.

Windows 10'un Perakende bir kopyasını satın aldıysanız , ürün anahtarını başka bir bilgisayara aktarmanıza izin verilir.

Windows 10 anahtarım varsa, iki veya daha fazla bilgisayarda kullanabilir miyim?​

Windows OEM lisansları yalnızca belirli donanımlar için geçerlidir . Bu, ile bağlantılıdır anakartve bazı bileşenleri (sabit disk, bellek ve hatta yapabiliyorsanız grafikler gibi) değiştirmemize izin verirken, kart veya işlemci değiştirildiğinde, lisans geçerliliğini yitirir. Umarım, sadece CPU'yu değiştirirsek, onu şu yolla kurtarabiliriz: Microsoft OTURDU. Ama plak ölürse, anahtar onunla birlikte ölür.

Bu, eğer bir OEM lisansımız varsa ve bir bilgisayarda etkinleştirildiyse, başka bir bilgisayarda etkinleştirilemez demektir. Bununla birlikte, sahip olduğumuz ile aynı olan bir anakart satın alırsak lisanstan faydalanabiliriz. Ancak inceleme altında bile aynı olması gerekiyor. Aksi takdirde geçersiz sayılır.

Açıkçası, her anahtar benzersizdir. Bu nedenle, diğer bilgisayarlarda başka hiçbir şekilde etkinleştiremiyoruz.

Son düzenleme:
Windows 10'un peraken de bir kopyasını satın aldıysanız, ürün anahtarını başka bir bilgisayara aktarmanıza izin verilir.

Windows 10 anahtarım varsa, iki veya daha fazla bilgisayarda kullanabilir miyim?​

Windows OEM lisansları yalnızca belirli donanımlar için geçerlidir. Bu, ile bağlantılıdır anakartve bazı bileşenleri (sabit disk, bellek ve hatta yapabiliyorsanız grafikler gibi) değiştirmemize izin verirken, kart veya işlemci değiştirildiğinde, lisans geçerliliğini yitirir. Umarım, sadece CPU'yu değiştirirsek, onu şu yolla kurtarabiliriz: Microsoft oturdu. Ama plak ölürse, anahtar onunla birlikte ölür.

Bu, eğer bir OEM lisansımız varsa ve bir bilgisayarda etkinleştirildiyse, başka bir bilgisayarda etkinleştirilemez demektir. Bununla birlikte, sahip olduğumuz ile aynı olan bir anakart satın alırsak lisanstan faydalanabiliriz. Ancak inceleme altında bile aynı olması gerekiyor. Aksi takdirde geçersiz sayılır.

Açıkçası, her anahtar benzersizdir. Bu nedenle, diğer bilgisayarlarda başka hiçbir şekilde etkinleştiremiyoruz.

Vallahi bilgisayarı 2. el olarak aldım ve geçen gün yeni bilgisayar aldım GameGaraj'dan sistem gelmeden önce sorun yaşamamak için soruyorum ve şu anki bilgisayar gördüğüm kadarıyla lisanslı çünkü çoğu araştırmada buldum, eğer olmaz ise uygun fiyatta güvenilir bir site atabilirseniz müteşekkir olurum.

Geri
Yukarı