Windows 10 Pro lisans key önerisi

DrOetker

Kilopat
Yer
Bursa
Edisyon Windows 10 Pro.
Sürüm 21H1.
Yüklenme tarihi ‎30.‎08.‎2021
İs derlemesi 19043.1165
Deneyim Windows feature Experience pack 120. 2212. 3530.0

1)bu versiyon için ileride farklı sistem ve anakartlarda kullanım sorunu çıkarmaması için Retail mi almam gerekiyor?
2)güvenilir site önerebilir misiniz? 30TL olanlar ile 60TL olanlar arasında ne fark var acaba?
3)OEM mi Retail mi tercih edilmeli?

Son düzenleme:
Retail her bilgisayarda kullanabileceğiniz, OEM tek bir sistem üzerinde kullanabileceğiniz lisans anahtarıdır. Ağırlıklı olarak OEM kullandım ama Retail'e geçtim daha mantıklı geliyor. Amazon üzerinden 1-2 kere almıştım problem yaşamadım şahsen.

Retail her bilgisayarda kullanabileceğiniz, OEM tek bir sistem üzerinde kullanabileceğiniz lisans anahtarıdır. Ağırlıklı olarak OEM kullandım ama Retail'e geçtim daha mantıklı geliyor. Amazon üzerinden 1-2 kere almıştım problem yaşamadım şahsen.
Birbirlerine göre ne üstünlükleri var acaba, ben yanlış anlamışım sanırım olayı tamamen :D

Bu kısmı incelemenizi öneririm kafanızdaki soru işaretlerini kaldıracaktır.

Evet. Ben format attıktan sonra uğraşmamak için böyle aldım. Sık cihaz değiştiren biri değilim. Eğer sizde de durum böyleyse tavsiye ederim.
Windows 10 PRO Retail Dijital Lisans Anahtarı + Office 2019 PRO Plus Retail Lisans Anahtarı : Amazon.com.tr: Bilgisayar Şu şekilde alıyorum o zaman. Benim için en mantıklısı bu gibi.

Geri
Yukarı