Windows 10 Pro lisans önerisi

Bulamadım kusura bakmayın biraz bakındım internette fiyatlar artmış ve doğru düzgün OEM satan yer yok. https://m.trendyol.com/microsoft-oe...ey-p-40973806?boutiqueId=61&merchantId=441297
Attığınız linkdekini alın derim eğer MAK gönderirlerse OEM göndermeleri gerektiğini soyleyin ben aldığımda farklı bir sürüm Pro olmayan key vermişlerdi mailden geri dönüş yaptığımda sorunumu çözmüştüm
Bir de bu satıcının yorumlarına baktığımda bir yorum gördüm.

Yazdığı yorum: Sipariş sonrası bana iletilen lisans anahtarı MAK idi fakat bu durumu gerek Amazon gerekse satıcı birime ileterek çözüm sağladım. Kendileri sağ olsun hızlı bir şekilde durumu anlayışla karşılayarak hızlı bir şekilde Retail lisans anahtarımı gönderdiler, tekrar kontrol ettim ve oldukça memnun kaldım. Güvenerek alabilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda gerçekten müşteri memnuniyeti adına hızlıca yardımcı oluyorlar.

Retail almak daha mantıklı geliyor bana oem bulunmuyor.

OEM key asla düşmez değil mi hocam. Bakacağım bana da uygun geldi.

Nasıl hocam? KMSpico falan mı yoksa HWID mi?

OEM mi çıktı hocam, yoksa MAK falan mı?

Nereden aldiniz hocam, toplu aldınız lisansları sanırım. Sorun çıktı mı aldiklarinizda?

Kişisel kullanım içinse OEM bak uygun fiyata daha iyi bizde zorunluluk olduğu için böyle. Kutulu cdli falan geliyor en önemliside lisans bandı. Uygun fiyatlı bir OEM aldığın taktirde sorunun hayliyle çözülecektir. Sanırsam benim masaüstü KMS yokluğunu hissetmedim daha

OEM key asla düşmez dimi hocam. Bakacağım bana da uygun geldi.

Nasıl hocam? Kmspico filan mı yoksa hwid mi?

OEM mi çıktı hocam, yoksa Mak filan mı?

Nereden aldiniz hocam , toplu aldınız lisansları sanırım. Sorun çıktı mı aldiklarinizda?
Windows un CMD sinden kodla yaptım boşuna para veriyorsunuz 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum

Windows'un CMD'sinden kodla yaptım boşuna para veriyorsunuz 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Hocam, onu ben de gördüm. 180 gün falan sanırım CMD ile olanı. Virüs falan bulaştırır, sistemi yavaşlatır mi bilmem artık. HWID yontemide iyi gibi sanal makinede yaptiktan sonra bilgisayara aktarmak. ( eski konudan gördüm burada.)
Karar verdim artık 30 TL'ye filan alacağım birazdan. :)

Hocam, onu ben de gördüm. 180 gün falan sanırım CMD ile olanı. Virüs falan bulaştırır, sistemi yavaşlatır mi bilmem artık. HWID yontemide iyi gibi sanal makinede yaptiktan sonra bilgisayara aktarmak. ( eski konudan gördüm burada.)
Karar verdim artık 30 TL'ye falan alacağım birazdan. :)

Bazen Windows'um kafayı yiyor ondanmi bilmiyorum ama Windows zaten çok sıkıntili bir sürüm herkes sorun yaşıyor.

Geri
Yukarı