Windows 10 Pro lisans önerisi

hofffff

Decapat
Merhabalar, şimdi HWID'le uğraşmamak adına lisans almaya karar verdim ucuz olanlarından.
Bu biraz pahalı gibi duruyor ama OEM yazıyor doğruysa.
80 TL

10 TL OEM yazıyor ama değil bence.

21 TL.

Retail key sorun yaşatır mı, yoksa OEM mi bakayım? Sizce bunlardan hangisini seçeyim veya başka tavsiye verecekseniz link ile gönderirseniz sevinirim.
Teşekkürler.

Merhabalar, şimdi HWID'le uğraşmamak adına lisans almaya karar verdim ucuz olanlarından.
Bu biraz pahalı gibi duruyor ama OEM yazıyor doğruysa.
80 TL

10 TL OEM yazıyor ama değil bence.

21 TL.

Retail key sorun yaşatır mı, yoksa OEM mi bakayım? Sizce bunlardan hangisini seçeyim veya başka tavsiye verecekseniz link ile gönderirseniz sevinirim.
Teşekkürler.
Ben garanti olsun diye OEM almıştım, saglamlisans.com üzerinden.
Site güvenilir, ama 80 TL vermek istemiyorsanız Retail key de mantıklı.

Hocam ben 10 TL'ye OEM Pro key almıştım hiçbir sıkıntı yok 1 yıldır kullanıyorum ucuz olan neyse onu alın ama güvenli yerden.

Ben garanti olsun diye OEM almıştım, saglamlisans.com üzerinden.
Site güvenilir, ama 80 TL vermek istemiyorsanız Retail key de mantıklı.
OEM key asla düşmez dimi hocam. Bakacağım bana da uygun geldi.
Ben beleşe yapiyorum
Nasıl hocam? Kmspico filan mı yoksa hwid mi?
Hocam ben 10 TL'ye OEM Pro key almıştım hiçbir sıkıntı yok 1 yıldır kullanıyorum ucuz olan neyse onu alın ama güvenli yerden.
OEM mi çıktı hocam, yoksa Mak filan mı?
Firmalar için satın alıyoruz bugün daha 140dolar ödedim.
Nereden aldiniz hocam , toplu aldınız lisansları sanırım. Sorun çıktı mı aldiklarinizda?

Nereden almıştınız peki site olarak hatırlıyor musunuz?

Bulamadım kusura bakmayın biraz bakındım internette fiyatlar artmış ve doğru düzgün OEM satan yer yok. https://m.trendyol.com/microsoft-oe...ey-p-40973806?boutiqueId=61&merchantId=441297
Attığınız linkdekini alın derim eğer MAK gönderirlerse Retail göndermeleri gerektiğini soyleyin ben aldığımda farklı bir sürüm Pro olmayan key vermişlerdi mailden geri dönüş yaptığımda sorunumu çözmüştüm
Bir de bu satıcının yorumlarına baktığımda bir yorum gördüm.

Yazdığı yorum: Sipariş sonrası bana iletilen lisans anahtarı MAK idi fakat bu durumu gerek Amazon gerekse satıcı birime ileterek çözüm sağladım. Kendileri sağ olsun hızlı bir şekilde durumu anlayışla karşılayarak hızlı bir şekilde Retail lisans anahtarımı gönderdiler, tekrar kontrol ettim ve oldukça memnun kaldım. Güvenerek alabilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda gerçekten müşteri memnuniyeti adına hızlıca yardımcı oluyorlar.

OEM key asla düşmez dimi hocam. Bakacağım bana da uygun geldi.

Nasıl hocam? Kmspico filan mı yoksa hwid mi?
Evet, OEM'in düşmesi neredeyse imkansız, artık lisans Microsoft hesabınıza bile bağlanıyor.
KMSpico'yu kendi sitesinden indirip 3 yıl boyunca kullandım, sorun çıkartmadı. Ama önermiyorum, etik değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı