Windows 10 Pro lisansı almak

bahadırSav

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Yeni bir bilgisayar topladım ve Windows 10 PRO kurdum. Windows'umu etkinleştirmek istiyorum sizler daha önce ucuza key aldınız mı, aldıysanız hangi satıcıdan ve aldığınız key OEM, MAK ya da RETAIL Key miydi? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba.
Yeni bir bilgisayar topladım ve Windows 10 PRO kurdum. Windows'umu etkinleştirmek istiyorum sizler daha önce ucuza key aldınız mı, aldıysanız hangi satıcıdan ve aldığınız key OEM, MAK ya da RETAIL Key miydi? Cevaplarınızı bekliyorum.
N11'den almıştım. MAK Key idi ancak 10 TL'ye aldığım ve şu ana kadar bir sorun çıkarmadığı için memnunum.

Öyle bir niyetim yok. Ben aktifleştirmeden kullanıyorum aktifleştirin diye uyarı bile çıkmıyor.
KMSpico kullandıysanız gelmez tabii. Bu arada korsan yazılım(özellikle de işletim sistemi,antivirüs gibi) önermiyorum. En azından 10 TL'ye bir key alın. Sonra başınız ağrımasın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı