Windows 10 Pro nasıl etkinleştirilir?

west00nn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yeni bilgisayar satin aldim ve icinde Windows aktif degil. Saglamlisans vs. yerlerden key alayim diyorum, guvenemiyorum. Biri git CMD'den yap diyor. Bilgiler havada ucusmus durumda. Ne yapabilirim? Excel vs. kullanan biriyim. Chrome versiyonu bana yetmiyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yeni bilgisayar satin aldim ve icinde Windows aktif degil. Saglamlisans vs. yerlerden key alayim diyorum, guvenemiyorum. Biri git CMD'den yap diyor. Bilgiler havada ucusmus durumda. Ne yapabilirim? Excel vs. kullanan biriyim. Chrome versiyonu bana yetmiyor maalesef.

CMD yapma. Key ay güvenilir. Merak etme.

.bat uzantılı etkinleştirme yazılımları var. Bu işlemi yaparken Defender'ı falan kapatmana gerek kalmıyor. Kötünün iyisi gibi :) şahsen kullanıyorum

CMD ile yaparsan seni KMS serverlerine bağlıyor. Yani Allah'a emanet Security. Key almak daha mantıklı gibi.

Key alın hocam boş verin CMD'yi falan FBI baskını yememek için key alın

.bat uzantılı etkinleştirme yazılımları var. Bu işlemi yaparken Defender'ı falan kapatmana gerek kalmıyor. Kötünün iyisi gibi :) şahsen kullanıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CMD ile etkinleştirdiğim 10 kullanıyorum bir süredir, 2 gün önce aşağıdaki konuya denk geldim; verilen komutları uyguladım, sağlamlisans sitesinden de key satın aldım, gayet başarılı ve hızlı bir alışveriş oldu. Sağlamlisans gerçekten güvenilir ve sağlam. 🙂

Key alın hocam boş verin CMD'yi falan FBI baskını yememek için key alın.

100tl´ye alabiliyorsun.

Ancak alırken bir tik var VIP destek diye onu kaldır boş yere 90TL verme.

Hocam burada işte farklı insanlarda kullanabiliyor falan olayı var yani bir sıkıntı çıkar mı sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı