Windows 10 Pro OEM key nasıl etkinleştirilir?

Turbo_o

Centipat
Şu an kullandığım Windows 10 Pro bilgisayarcı yüzünden crackli olduğu için ve maddi durumumda olmadığı için Windows 10 Pro OEM key almaya karar verdim. Sanırım Windows'um crackli olduğundan dolayı ayarlardan ürün anahtarı giremiyorum.

1- ayarlardan etkinleştiremediğim OEM kodunu CMD yoluyla etkinleştirsem bir sorun olur mu? Veya başka bir yol ile Windows 10 Pro OEM kodunu sorunsuz bir şekilde etkinleştirebilir miyim?

KMSpico ile olup olmadığını ilk önce kontrol etmesini tavsiye ederim.
KMSpico nedir peki? Açıklarsanız sevinirim.
Komut istemine, slmgr /upk ve slmgr /cpky yazarak ürün anahtarını kaldırabilirsiniz.
Şuan ki crackli olan Windows keyi mi kaldırmamı söylüyorsunuz? Satın aldığım orjinal OEM keyini girmeden önce şuan ki keyi mi kaldırayım?

Son düzenleme:
Peki şu anki keyi nasıl kaldırabilirim? Detaylıca açıklayabilirmisiniz rica etsem.
CMD yoluyla crackli olan ürün anahtarını kaldırdıktan sonra başka bir işlem yapmama gerek yok değil mi? Şuan ki ürün anahtarını kaldırıp orjinal Windows OEM kodunu giriyorum?

Bu arada OEM keyi girip windows'u orjinal yaptıktan sonra format dâhi atsam gitmez değil mi? Veya başka bir sorun oluşmaz değil mi?

Son düzenleme:
Hocam KMSpico varsa sistemde, format atıp ondan sonra kodu girmenizi tavsiye ederim.
CMD yoluyla crackli olan ürün anahtarını kaldırdıktan sonra başka bir işlem yapmama gerek yok değil mi? Şuan ki ürün anahtarını kaldırıp orjinal Windows OEM kodunu giriyorum?

Hocam bir kod vardı, onu girince çıkarıyordu kullandığınız Windows'a dair her şeyi aklıma gelmedi bir türlü. Bulunca tekrar yazarım buraya.
KMSpico nasıl anlaşılır?
Arama kutucuğuna CMD yazıp yönetici olarak başlatıyoruz. Ve ardından ( slmgr -dlv ) yazıyoruz. En altta KMS yazar ise KMSpico zararlısı size bulaşmışdır. Ayrıca diğer arkadaşlar KMS KMSpico olduğunu ifade etmez diyor. KMS sunucusu size zararlı yazılım atabilir bilginiz olsun.
Parantez içindeki kodu CMD ye yazın hocam. Çıkan sayfayı ekran görüntüsü atın.

Tamamdır, ama unutmayın lütfen çok acil.
Hocam bir kod vardı, onu girince çıkarıyordu kullandığınız Windows'a dair her şeyi aklıma gelmedi bir türlü. Bulunca tekrar yazarım buraya.
Tamamdır, ama şu an evde değilim. Eve geçince mutlaka atacağım.
Discord vs kullanıyorsanız kullanıcı isminizi falan verin ekleyeyim, oradan irtibata geçeriz.

KMSpico nasıl anlaşılır?
Arama kutucuğuna CMD yazıp yönetici olarak başlatıyoruz. Ve ardından ( slmgr -dlv ) yazıyoruz. En altta KMS yazar ise KMSpico zararlısı size bulaşmışdır. Ayrıca diğer arkadaşlar KMS KMSpico olduğunu ifade etmez diyor. KMS sunucusu size zararlı yazılım atabilir bilginiz olsun.
Parantez içindeki kodu CMD'ye yazın hocam. Çıkan sayfayı ekran görüntüsü atın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı