Çözüldü Windows 10 Pro Nereden İndirilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bundan 5 ay sonra bir bilgisayar toplayacağım. Malum sistemi donanımsal olarak kurduk mu yazılımsal olarak bir de işletim sistemi kurmak lazım. Ben de Windows 10 kurmaya karar verdim ve korsana kaydım fakat hazır 3000 liralık bir sistem topladım, korsan kullanmak olmaz dedim. Size bu yönde 2 sorum olacak.
  • Windows 10 PRO kurulum dosyalarını nereden bulabilirim? Link verebilir misiniz?
  • Windows 10 PRO lisansını Kinguin'de 80 lira civarına buldum. Sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kinguin'den alabilirsiniz sıkıntı olmaz. Satan kişinin bolca olumlu puanı olması yeterli, yorumlara göz atabilirsiniz.
Bu linkten Windows 10 indirebilirsiniz. Home değil, diğer seçenek sizin ihtiyacınızı karşılayacak.

Kinguin'den alabilirsiniz sıkıntı olmaz. Satan kişinin bolca olumlu puanı olması yeterli, yorumlara göz atabilirsiniz.
Bu linkten Windows 10 indirebilirsiniz. Home değil, diğer seçenek sizin ihtiyacınızı karşılayacak.
Çok teşekkürler. Şu anda Windows 10 Pro kuruyorum eski bir bilgisayarıma ürün anahtarını girmeden. 5 ay sonra bilgisayarı alınca hemen Windows 10 kuracağım.
Windows HDD'ye kurup ardından SSD'ye taşıyabilir miyim? Yoksa SSD için para biriktirip SSD almayı bekleyeceğim.

HDD'ye kurulu sistemi olduğu gibi SSD'ye taşıyabilirsiniz tabii ki. Sanki en başından beri SSD'ye kurmuşsunuz gibi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HDD'ye kurulu sistemi olduğu gibi SSD'ye taşıyabilirsiniz tabii ki. Sanki en başından beri SSD'ye kurmuşsunuz gibi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana karışık geldi -,- En iyisi bildiğim gibi SSD'yi aldıktan sonra sistemi kurmak olacak benim için. Yarın iş arayayım bari kendime ^_^ Çok teşekkürler cevaplarınız için, iyi akşamlar. Şimdi kasayla ilgili donanımsal sorularımı tavsiyeler alarak yazmak kaldı. İyi akşamlar tekrardan...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı