Windows 10 Pro OEM Key Windows 10 Home İçin Kullanılabilir Mi?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar yakın zamanda OEM Key alacağım fakat Windows 10 Home OEM Key fiyatı yazılımbudur'da 95 TL. Windows 10 Pro OEM Key fiyatı ise 30 TL. Ben 30 TL'ye Windows 10 Pro OEM Key alsam bunu Windows 10 Home'da kullanabilir miyim? Kullanamıyorsam işletim sistemimi nasıl Windows 10 Pro yapabilirim? Ya da 30 TL civarı Windows 10 Home OEM Key satan bir yer var mı? Biraz uzun oldu özür dilerim.

Dostlar yakın zamanda OEM Key alacağım fakat Windows 10 Home OEM Key fiyatı yazılımbudur'da 95 TL. Windows 10 Pro OEM Key fiyatı ise 30 TL. Ben 30 TL'ye Windows 10 Pro OEM Key alsam bunu Windows 10 Home'da kullanabilir miyim? Kullanamıyorsam işletim sistemimi nasıl Windows 10 Pro yapabilirim? Ya da 30 TL civarı Windows 10 Home OEM Key satan bir yer var mı? Biraz uzun oldu özür dilerim.

Windows 10 Home'a Pro lisansı girerseniz Windows sürümünüz Pro'ya yükselir.

Hocam ben etkinleştirmeden kullanıyorum bir sıkıntı yok ama ilerde alırsam burdan alabilirim WINDOWS Lisans arşivleri - LisansBurada.Com burdan bir arkadaş aldı memnum. Home keyi burda da pahalı ama pro ucuz ve benim bildiğim pro keyini homede kullanamazsın
Windows 10 Home'a Pro lisansı girerseniz Windows sürümünüz Pro'ya yükselir.
Hayır önce yükseltme keyi girmesi gerekiyor

Home anahtarı burada da pahalı ama Pro anahtarı ucuz ve benim bildiğim Pro anahtarını Home versiyonunda kullanamazsın.
Hayır, önce yükseltme anahtarı girmesi gerekiyor.
Anahtarlar birbirinin yerine kullanılabilir. En son hangi anahtar girilirse güncelleme ile o sürüme geçiş yaparsınız. Yükseltme anahtarı diye bir şeyi kim ortaya attı bilmiyorum ama normal anahtardan farkı yok. Daha doğrusu öyle bir şey yok Microsoft tarafında.

" Windows 10 Home’dan Windows 10 Pro’ya yükseltmek ve cihazınızı etkinleştirmek istiyorsanız Windows 10 Pro için geçerli bir ürün anahtarına veya bir dijital lisansa ihtiyacınız olacaktır. "

Yeni konular

Geri
Yukarı