Windows 10 Pro Oyun Oynarken Masaüstüne Atma Sorunu

Machvins

Kilopat
Daha fazla  
Oyun oynarken 15-20 dakikada bir masaüstüne atıyor. Ekran kartım dahil olmak üzere bütün driverlarım güncel. .NET Framework, DirectX driverları da güncel. Video izlerken de masaüstüne atma sorunu değil de, görev çubuğu altta beliriyor, atamıyor videodan dolayı. Görev yöneticisinden baktım ama birçok uygulama var, açık olanlardan biri sanki problem yaratıyor gibi. Yardımcı olursanız sevinirim, ufak bir problem gibi ama çok can sıkıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün de buna benzer bir sorun yaşayan bir arkadaş vardı buralarda. Onun sorunu bluestacks kaynaklıydı. Sende de bluestacks kuruluysa onu kapatıp dene. Kurulu değilse de yine yazılım kaynaklı gibi duruyor. Sebep olan programı belirlemeye çalış programları tek tek kapatarak.

Geçen gün de buna benzer bir sorun yaşayan bir arkadaş vardı buralarda. Onun sorunu bluestacks kaynaklıydı. Sende de bluestacks kuruluysa onu kapatıp dene. Kurulu değilse de yine yazılım kaynaklı gibi duruyor. Sebep olan programı belirlemeye çalış programları tek tek kapatarak.
yok hocam bende Görev yöneticisi > ayrıntılar kısmından bakıyorum 1 tane gereksiz uygulama buldum yüklüymüş sildim bakalım onla mı alakalı anlayacağım yeni format attım bu arada direkt bu başıma geldi :)
Problemi çözdüm arkadaşlar Denetim masasında gözükmüyor fakat
Görev yöneticisi > Ayrıntılar > LuckyYou diye uyguluma vardı dosya konumu Sheep diye klasörü onu silince düzeldi nereden yüklenmiş bilmiyorum yeni format atmıştım şuanlık onu silince hiç atma olayı olmadı umarım baki kalır ^^

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı