Windows 10 Pro Retail CD Key nasıl alınır?

Tekno Lisans şöyle bir mail attı:
Merhabalar Retial Keyler Telefon aktivasyon İle oluyor hafta sonu oldugu için telefon aktivasyon yapılamayacağı için DİĞER bir yöntem MAK keyler ile aktivasyon sağlıyorsunuz ardından bize yazıyorsunuz Sağladım diye bizlerde sizlere retial Key atıyoruz sisteminiz retial Key ile etkinleştiriliyor o Key ile aktivasyon yapıp bize bilgi veriniz retial atılacaktır.

Ne yapmam gerekiyor şu an? Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de az önce bunu aldım: Windows 10 Pro Retail Dijital Lisans Anahtarı 32/64 Bit - Hemen Teslim: Amazon.com.tr mail bekliyorum hocam. Aynı durumu yaşarsam yardımcı olur musunuz bana da?

Hocam verdikleri keyi sorguladım VOLUME_MAK Channel yazıyor. Bu Retail mi şimdi?
Hayır retail değil. Satıcıya mesaj atıp MAK key gönderdiklerini söylemelisiniz.

İlk defa böyle bir şey duyuyorum... Satıcıya "MAK key ile aktivasyon sağladım" yazın, size sanırım retail key atacaklar kısa bir süre içerisinde.
Eğer göndermezlerse yorumlarda mutlaka satıcının ismiyle birlikte şikayetinizi belirtin.

Son düzenleme:
Hayır Retail değil. Satıcıya mesaj atıp MAK key gönderdiklerini söylemelisiniz.

İlk defa böyle bir şey duyuyorum... Satıcıya "MAK key ile aktivasyon sağladım" yazın, size sanırım Retail key atacaklar kısa bir süre içerisinde.

Ulan ne aşağılık insanlar bari KESİNLİKLE MAK DEĞİLDİR. Yazma be kardeşim ya. Millet ilkinde alıp daha mail falan atmıyor. Bunlarda internette bulduklarını 10 liraya satıyorlar. Güzel tezgah vallahi.

Hocam MAK keyin olayı her an patlayabilecek olması. Onun dışında farkı yok Retail'den.
Siz yine de şikayetinizi belirtin tabii ki.

MAK: Birden fazla cihazda etkinleştirilebilir lisans. ( Genellikler şirketler vesaire kullanır )
Retail: Tek bir cihazda etkinleştirilebilir lisans. ( Kişisel kullanım içindir )

Yeni konular

Geri
Yukarı