Windows 10 Pro Ürün Anahtarı Önerisi

Lisans anahtarını almadan önce satıcıdan RETAIL olup olmadığını öğrenin. OEM key ise MAK olmamasını tercih edin ki sonradan başınız ağrımasın.

Sorunu satıcıya bildirin, çözülmez ise N11 üzerinden şikayet edebilirsiniz ama çok da yapılacak bir şey yok gibi.

Lisans anahtarını almadan önce satıcıdan RETAIL olup olmadığını öğrenin. OEM key ise MAK olmamasını tercih edin ki sonradan başınız ağrımasın.

Sorunu satıcıya bildirin, çözülmez ise N11 üzerinden şikayet edebilirsiniz ama çok da yapılacak bir şey yok gibi.
Alırken sordum zaten bana Rteail key dendi ama mak çıktı. Dün mail attım cevap yazılmadı n11 de şikayet ettim bu gün de cevap verilmez ise tekrar yazın dendi.

Alırken sordum zaten bana Reteail key dendi ama mak çıktı. Dün mail attım cevap yazılmadı n11 de şikayet ettim bu gün de cevap verilmez ise tekrar yazın dendi.

Çoğu satıcı bu şekilde "RETEIL" adı altında "MAK" key satmaya çalışıyor, yersen. Üsteleyince de yanlışlık olmuş deyip yeni kod gönderiyorlar. Umarım kısa sürede hallolur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı