Windows 10 Pro Word dosyası silinmiyor

Anunswin

Hectopat
Arkadaşlar masaüstünü temizliyordum ama 4 tane Word dosyası var ne yapsam silinmiyor girmeye çalışıyorum hata oluştu vs diyor bu dördünü nasıl silebilirim?

silinemeyen dosyalar için ben unlocker kullanıyorum. şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım.

Dosya Ekleri

• ss.PNG
    ss.PNG
    11 KB · Görüntüleme: 34
hataya bakılırsa dosyanız one drive ile eşitlenmiş görünüyor. halihazırda one drive kapalıysa veya eşitlenemiyorsa dosyayı buluttan silemiyor.

Hataya bakılırsa dosyanız OneDrive ile eşitlenmiş görünüyor. Halihazırda OneDrive kapalıysa veya eşitlenemiyorsa dosyayı buluttan silemiyor.

Teşekkür ederim bir de OneDrive'dan bakayım.
Hataya bakılırsa dosyanız OneDrive ile eşitlenmiş görünüyor. Halihazırda OneDrive kapalıysa veya eşitlenemiyorsa dosyayı buluttan silemiyor.

Hocam OneDrive'da bulamadım ya sizin programla halletmeye çalışayım da terso bir program değil değil mi virüs falan?

Teşekkür ederim bir de OneDrive'dan bakayım.

Hocam OneDrive'da bulamadım ya sizin programla halletmeye çalışayım da terso bir program değil değil mi virüs falan?
unlocker ile bir sıkıntı yaşamadım hiç. buradan bağlantı verebiliyor muyum bilmiyorum ama benim indirdiğim yerde sıkıntı yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı